Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
30. nov 2009

ahojte
všetkým meninovým všetko najlepšie 😲

kiwuska aj tvojim fešákom všetko naj 😲

aj my dnes oslavujeme...MM má narodky

a už sa tu zas objavujú choroby hnusné 😠 😠 ..tak nech ste rýchlo zdravý a Radka domka

zefa
30. nov 2009

baby ja pečiem toto rýchlo na oslavu..je to rýchlo a je to mňam, bo môj tatko len čokoládové koláče uznáva 😀

http://receptar.wanda.atlas.sk/sladkosti/6287/d...

grmitko
autor
30. nov 2009

zefa tento ja robievam uz roky, je to ozaj rychle a chutne a hlavne nenarocne 🙂 🙂
tak ze manzelovi vsetko naj zelame 🙂

nana77
30. nov 2009

jeeej, kocky, vsetkym srdecne dakujeme za blahozelanie 🙂

kiwuska, malym kiwusiatkam vestko najlepsie k narodeninkam!!!! a este musim napisat, ze to, ze su strasne zlati, je jasne uz z fotiek, co mas v albume. ale teda nazivo su este podarenejsi a krajsi!!!! a tie ich zive ocka sibalske!!! 😵 😵 zlati 🙂

zefa, aj mangelovi vsecko najlepsie!!!

helka ☹ 😢 ... no vas to teda draplo poriadne... chudatko radka, ze az v nemocnici skoncila... dufam, ze sa coskoro da aspon do takeho stavu, aby mohla ist domkov. drzte sa, aj ty, tehulka... ach jaj... 😔

vsetkym choruckym detickam aj maminkam zelame skore uzdravenie, aby mikulasa privitali zdrave, silne a vesele deticky 😵

kiwuska
30. nov 2009

dakujem velmi pekne za blahozelania, nanus dik🙂 skoda ze sme sa aj my dve nestretli osobne🙂 tak snad nabuduce ked budete v koncinach dracikovskych a nasich starych rodicov🙂
zefa manzelovi vsetko naj- ma pekny datum narodenia🙂
a aj andrejkom a ondrejkom
inak teraz mi napadlo ze kebyze sa moji dvaja volaju andrej a ondrej mali by aj meniny spolu no smola uz...🙂🙂🙂🙂

zefa
30. nov 2009

no kiwus a tiež má 3+ 😀 😀 bude mať radosť ked mu to poviem a odvzdám mu vaše gratulácie..ďakujem

grmitko
autor
30. nov 2009

Kiwi a tvoji idu uz zajtra do skolky?

kiwuska
30. nov 2009

Sasi az v stredu mali ist zajtra ale ideme na preventivky na antolsku tak az v stredu.... ci uz v stredu🙂🙂🙂 no kazdopadne som hroozne zvedava ako to vsetci zvladneme, snad to bude vsetko ok🙂

margaretka11
30. nov 2009

Kiwuš, aj ja želám chlapčekom všetko naj, naj, naj k narodeninkám, nech vám aj naďalej robia veľa radosti a nech sú hlavne zdraví 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grmitko
autor
30. nov 2009

no som zvedava aj ja, ale myslim si ze to bude v pohode 🙂 🙂 tvoji su omnoho viac zvyknuti byt aj s inymi ludmi, nie len s tebou, tak si myslim ze to bude v pohode 🙂 a kym budu v skolke, pridem na cajik 😉 😀 co ty na to?

astora
30. nov 2009

kiwuska krasavcom všetko najlepšie a ešte raz aj všetkym ostatnym oslavencom 🙂

adrolka
30. nov 2009

kiwii, chlapcom krásne narodeniny všetko najsamlepšie k 3 rôčkooooom 😵 😵

zuzka.25
30. nov 2009

ahojte

vsetkým andrejkom, ondrejkom, kiwuskovcom a manželovi Zefy želáme všetko najsamlepšie 🙂 ako som to krásne zhrnula :DD

grmi, takže atb? no super :( ty si to ale tušila...

my sme dnes boli tiež u dokiny, už týždeň soplia, na zeleno, plus začali strašne kašľať v noci, tak aby som niečo nezanedbala.. ale nič im v podstate nie je, nafasovali akurát niečo na ten kašeľ a náš tradičný pamycon... a môžme chodiť von, tak super 🙂 bolo tam s nami 5 dnove dievčatko 🙂 a dr mi hovorí, že "poďte sa inšpirovať, že teraz sa rodia samé dievčatá" 🙂))

Lumi, tá fotkna na PFku je z januára 2009, takže už pomerne stará... teraz už vyzerajú zasa inak.. akurát som nenašla žiadnu inú vhodnú...

jej, pol siedmej bude, idem uložiť pomaly chrústov.. pá zatiaľ...

lumah
30. nov 2009

grmi, aneti čo to? Pekne Vás tie choroby zložili teda. 😒 My sme našťastie zdraví, dúfam že to vydrží, papáme Cebion pravidelne.

adrolka
30. nov 2009

aj my máme od narodenia v kuse cebion každý večer+dávam im biogaia , ale predsa Taru bchádza niečo. zatiaľ som nasadila len homeo, uvidím, či zaberie a či to bude stačiť.
ten pamycon je na kašeľ?

lumah
30. nov 2009

zefa nebola by lepšia Helia namiesto Hery v tom recepte? Hera je dosť aromatická ako margarín.
Dnes som mala dvojfázový tréning, najskôr peši s deťmi v kočíku do tesca a Lídla a potom som si ešte bola zahrať s kamoškou squash. Prišla som domov červená ako pradajka. 😝

lumah
30. nov 2009

adrolka jasné, že cebion ich neochráni, keď sa skontaktujú s chrípkou, ale predsa len trochu vitamínov neuškodí, aj keď papajú aj ovocie.

grmitko
autor
30. nov 2009

lumi ja to robim s herou, a je dobry ten kolac, vyskusaj 🙂 🙂 s inou chutou si ho uz predstavit neviem 😀 😀

lumah
30. nov 2009

grmi dám na teba. 😉

kiwuska
30. nov 2009

dakujeme este raz velmi pekne za gratulacie, dnes sme mali malu oslavu v nedelu mame velku🙂 tak spratavam veci a pomaly chystam veci do skolky, sasi no dufam ze pride na tvoje slova a bude to vsetko ok🙂 idem este hodit co compu fotky a nejake pridam 🙂

grmitko
autor
30. nov 2009

tesim sa kiwus, pridaj, ja sa rada pozeram na tvojich fesakov 🙂 😉

zefa
30. nov 2009

lumi ja dám čo mám...ale je pravda,že s herou je to také "sladšie" alebo ako to nazvať,no má to trošku lepšiu chuť

kiwus držím palce do škôlky 😉

lumah
30. nov 2009

zefka jasné, skúsim. 🙂

grmitko
autor
30. nov 2009

neviem uz ktora z vas tu ma kokosoveho manzela, ale pridam jeden moj oblubeny recept 😉 🙂 robievam ho vacsinou na silvestra, ale da sa kedykolvek 🙂

kokosova grilaz

250 g kokosu
1 konzerva salka
250 g stuzeneho tuku (cera)
oblatky
cokoladova poleva

Tuk rozpustit a pridat don (nie do horuceho) mlieko a kokos. natriet na oblatky, prikryt druhou oblatkou a zatazit. dat do chladnicky najlepsie na noc. potom pokrajat a rohy namacat v cokoladovej poleve
dobru chut 🙂

a este moje milovane rafaelo

250 g kokosu
1 salko
mandle

kokos a salko zmiesat, vytvarovat gulicky, do stredu kazdej dat mandlu a obalit v kokose, nechat vychladit v chladnicke a mnamky 🙂

lumah
30. nov 2009

grmi už to mám okopírované. 😝

grmitko
autor
30. nov 2009

lumi si sikulka 🙂

lumah
30. nov 2009

a mám to uložené ako: Kokosová griláž-grmitko 😀

grmitko
autor
30. nov 2009

no kraaasne si si to ulozila, napisem este nejake osvedcene? 😉

lumah
30. nov 2009

grmi 😀 😀 😀 nemusíš, ja si vždy tak ukladám a píšem, aby som vedela od koho to mám a keď recept vyskúšam a chutí mi tak tam pripíšem že "dobré" 😉

zuzka.25
30. nov 2009

lumi a pripisujes aj "zle" 🙂))???