Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
19. feb 2009

pappo nielenže ti daju almužnu, ešte aby si sledovala či ti daju všetko čo maju, otrasné!!! Ale čo sa čudujem, však sme na Slovensku. Kamoške zas platia veľa, už ich raz na to upozorňovala a mala s tým len výdavky-to keď brala materskú, teraz berie rodičovský a oni jej stále platia viac, povedala že kašle na nich. Nech si na to prídu sami-peniaze nemíňa, keď sa ozvú, vráti to.
jankabambulka 😲

lumah
19. feb 2009

lalupka nemám vela času všetko tu čítať, ale ja som tiež rozvedená-šťastne a znova som sa vydala-tieto dvojky mám s druhým MM a možem tiež potvrdiť, čo povedala jankabambulka, že chlap je len chlap. 🙂 prvoradé su naše deti.

pappo
19. feb 2009

nana aj nase deti su narodene v roku 2008 a tiez sme zacali ockovat neskor lebo sa narodili predcasne ale nikdy sme za prevenar tolko neplatitli neblazni to je daka haluz ved to je strasne vela a su to povinne ockovania isto je to tolko?

womenne
19. feb 2009

Ahojky
tak my sme mali pernu noc ☹ manže mal pohotovost vkuse zvonnil telefon chuda nemože sa ani vyspat a stale maka ☹ ja zase s Nikolaskom mal zachvat ale nie silny dala sommu rectodelt a vyvetrala obyvačkua šli sme nachvilu sediet na gauč medzitym mu to prešlo tak sme šli do postele spal snami,len čo sme lahli zase telefon a za polhoinu druhy 🙄 nech už nesneži lebo ma.....
včera večer bol unas svokor s Bobcatom maly boli užasny kričali dedo bobcat 😵 vybozkavali ho a utekali naspet k oknu išli spat až o 21.00 bo ho sledovali ako rozhrna chodniky konečne aj unas už chcel volat mnažel na dispečingže sa unas neda ani chodit tolko tam bolo snehu.Dnes budu zase čakat 😅 hned ako vstali brali autosedačky a podme do okna chceli vidiet dedkalenže som im musela vysvetlovat že dedko spi bo robil vnoci,neviem či to pochopili ale šli si lahnut tak asi 😅
No drahy na naše vyroči zabudol no čo už ale dal si pripoienku na dalši rok 😝

evka1310
19. feb 2009

ja som len chcela povedat k tej almuzne, ze tu v IT je Rod. prispevok od socialky az 46 EURO - lebo su dvaja (na jedno je 19) ...no co uz zapad je zapad...a mozem si vybrat ci tu obrovsku sumu chcem vylatit naraz alebo v dvoch davkach...to vazne, nezartujem...( a pri porode som nedostala ziadne prispevok ☹)
teda este ze moj zamestnavatel mi palti 30 % platu...co tiez velky vyhra nie je 😒 😒 snad z tych mojich dvoch vyrastu multimiliardari... 😉 😉 a na stare kolena na vlastne sukromnej jachte si budem hovorit ze ako mi je dobre ze mam hned drobcov dvoch a oboch starsne sikovnych, krasnych a bohatych 😀 😀 😀 😀 ... 😝

nana77
19. feb 2009

pappo, naozaj. konkretne sa jedna o prevenar. a tvojich kedy ockovali prvy krat? lebo ak dostali prvu vakcinu v r. 2008 tak sa za doockovanie nebude platit. ak nie, tak bude... aspon poistenci vzp - som tam vcera volala 😒

pappo
19. feb 2009

jasne ockovali v roku 2008 teraz mam III varku v chladnicke, cakam kym budeme fit

nana77
19. feb 2009

tak to bude v tom, lebo nas v r. 2008 neockovali a teraz si to budeme musiet pekne zacvakat 😠 . jedine, ze by sme splnali tu kontraindikciu, kvoli kt. nebolo mozne ockovat. tak neviem, skusim sa este porozpravat s nasou dr., ci by s tym vedela nieco urobit 😕

yasmina
19. feb 2009

ahojte ...
hlasim sa...tak mne je uz trochen lepsie...
drobcekom tiez lepsie stale to nie je ono...Milosko je na tom lepsie ako &maxik kt. to od neho dostal neskor...
Papame specialene mliecko Nestle AL 110 free lactose tak aspon nieco spapaju...je urcene na realimentaciu po hnackach...
idem vas citat...

nana77
19. feb 2009

yasmi, este ze tak!!!! drzte sa, som rada, ze je lepsie 🙂

yasmina
19. feb 2009

nana co to citam 😒 tolko vysetreni vas caka? verim ze to nebude nic vazne...a ze vsetko bude ok...mozno aj dobre ze zastupovala ina lekarka...vies co moze prehliadnut tvoj lekar vsimne si iny...
aj my sme uz boli na neurologii a kardiologia nas caka lebo ja mam tie problemy vrodene a ma to aj sestra tak ich chcu prevent.skontrolovat...

yasmina
19. feb 2009

pappo s tou krizou stredneho veku mas pravdu inac on si riesi nove auto a tesil sa z toho mesiac uz je obj. pride koncom marca ale uz ho to preslo...takze ani auto nepomohlo 🙂

womenne
19. feb 2009

yasmin potešila si ma že ti je lepšie aj drobcom 😵
jeee že auto ja onom snivam tie ale nevyšlo nam to 😖 tak hadam za par rokv k 30tke 😀
inač ja sa učim nanovo malovat celkom mi to ide len neviem ako b som skombinovala nejake farby 😀 včera som si čarovala nove obočie-opravovala,podla toho čo som našla na internete a chodila som si s ceruzkou po ksichte a mali namna čumili že čo robim 😀
Sebastian vie nove slova:NEMAM ČAS!!!!! 😝 dnes mi to zakričal ked som ho volala papat 🤐 asi ma počul ako som to vravila včera ja 🙂

yasmina
19. feb 2009

jankabambulka aj vy ste chorucki...joj boze kocky nech uz mame zdrave deticky bo si myslim ze uz mam prekliatu rodinu...stale nieco...sestrina mala chora moje deticky chore...MM kazdu chvilu donesie nejaku chorobu...a jeden koloteoc zlych veci...nech uz je jar, teplo, slniecko a nech sme vsetci zdavi!!! 😵

yasmina
19. feb 2009

wom. ale to to je auto pre neho a nie pre mna...takze ma to nejako zvlast netesi 🙂
nemam cas...to je zlate...u nas maxim neskutocne blabote bludy ale vkuse ma nejaku knizku a sa tvari ze cita nahlas hluposti ale tak to preziva a milosko ma knihy nahaku...ten mi stale nosi ovladac ze mu mam zapnut rozpravku a ked si ja zapnem nejaky program pre mna spusti rev donesie ovladac a normalne musim prepnut na jeho kanal a je klud...

nana77
19. feb 2009

no ved, som z toho celkom vynicena. ale zase jasne, radsej spravit aj pat vysetreni "zbytocne" ako nejake dolezite nespravit vobec. ôen ked si predstavim tu torturu, co nas caka... dnes som ich objednavala, co sa dalo zaplatit termin, aby nas zobrali na objednavku, to sme objednali a ostatne...no smola...cakat 😒

fiha, vidis, to ma nenapadlo, ze by teoreticky mohlo byt dedicne u vas.... 😕 . ale pevne verim, ze nie je, to urcite bude v poriadku!!! a kedy ides s malymi na kardio? budem drzat palce!!!!

yasmina
19. feb 2009

no tiez su terminy na 3 mesiace vybookovane...tak to nechavam na MM a jeho vztahy aby to bolo cim skor...buduci tyzden

womenne
19. feb 2009

yasmin ja som topochopila 😉
nana ja som to tiež neznašala tieito kontroly hlavne toho srdiečka som sa bala ale nakoniec sa t uzatvoriloa šelest zmizol male babetka ztoho vyrastu aj ja som ho mala
žial mojej neteri sa to zhoršilo,najskor jej šelest zmizol a potom bola sniečim v nemocke a chytila tam infekciu ktoru prekoala bez antibiotik-bola skryta ☹ a teraz ma chore srdiečko,nesmie ani len zubny kamen bez antibiotik čistit 😢 musi si na seba davt strašny pozor ak by dostala nejaku infekciu do krvy mohla by zomriet 😔

altea
19. feb 2009

ahojte babuľky,máte tu veľmi smutné témy ☹ .strach prečítať.čo sa to deje ?
Aj my sme boli chorí -teda vyzeralo to tak,Sofi jedno ráno začala chripieť, nasadili sme kalcium,fenistil,a hlavne imunitné bomby ,a našťastie do týždňa sme to zvládli.Bála som sa,že začne kašlať,alebo chytí záchvat,ale to nás obišlo.
babuľky chcela som sa opýtať na Váš názor-včera bola u mňa mamina a zjazdila ma,že doma obliekam deti veľmi teplo.Takže : obliekame si bodynko 😲 ,na to tenkú mikinku 😲 ( tričko s dlhými rukávom),pančušky 😲 a nohavky 😲 .Je na tom niečo zlé? pančušky im dávam preto,pretože v kuchyni mám aj dlaždicovú časť(kde sú dosť často) a minule som ich nechala bez pančušiek a keď som ich zdvihla zo zeme -z dlaždíc,mali studené nožičky.Nemám pocit,žeby sa potili,doma máme tých 22-23 st.C.
Tak teraz neviem...

nana77
19. feb 2009

altea ahoj!
dlho si tu nebola, uz som myslela na teba, ze co je s vami 🙂 . akurat sme o tom pisali nedavno, ze ako obliekat deti. ja mojich obliekam takto: tielko, body (alebo mikina) s dlhym rukavom, teplaky a ponozky. a su tak akurat. davala som im aj pancusky, ale sa mi v nich potili. tak si myslim, ze ked sa tvoji nepotia, tak je to ok 😉 . a v byte mame tiez tych 22-23 stupnov.

womenne, tak dufam, ze aj u nas to bude ten pripad, ze mu to casom zmizne. snad to nebude nic vaznejsie, teda aby som bola uprimna, vobec nepredpokladam, ze by to malo byt nieco vazne...snad mam pravdu.

evka1310
19. feb 2009

vcera moj drahy brblal, lebo som si ulozila knihy a sanony do jeho "polovicky" knihovne. Tak som sa urazila ze to co je ze moja a jeho polovicka... a pred spanim som na podusky v posteli nalepila post-it "Moja polovicka" a "tvoja polovicka" ked sa chce hrat na polovicky tak nech ma... a urazena som si isla lahnut...zrazu sa budim na cosi divne...otvorim oci a on sa tvari uplne sladko, ako maly chlapec a ten post-it s napisom "moja polovicka" sa snazi nalepit na mna...😅 😅 😀 no sladky bol...som nemohla sa nezasmiat...

evka1310
19. feb 2009

mimochodom toto ste videli? http://www.tmz.com/2009/02/12/octomom-it-was-a-... to je este ako tehulka ta mama co porodila 8 deti naraz...tomu hovorim brucho...a spravy hovoria ze dokopy uz ma 14 deti...dakujem pekne

evka1310
19. feb 2009

inak ma aj stranku...ak by ste chceli vidiet foto drobcov- http://www.thenadyasulemanfamily.com/...
no a fakt ma 14deti..a to vraj bola tehotna len 2x..z toho mi vychadza ze to druhe su 6torcata...boze dobry, to ako zvladne? a inak je single mother a ma 33 rokov...a strasne velke dlhy a idu jej zabavit dom...tolko bulvar ...vidno ze moji drobci spia uz moc dlho..idem ich skontrolovat 😎 😎
ale hhned sa citim lepsie, ze mam len dvoch...a vy?

evka1310
19. feb 2009

tak sme volali no ocne, kvoli tomu Albertovnu ocku, najblizsi volny termin je v july 😠 😠 mna z tych talianov porazi...a ze ked je to urgentne, mam si zajst na pohotovost alebo k sukromnikovi.... 😢 😢

womenne
19. feb 2009

Tak sme domka boli sme u lekarky s Nikolaskom zatial nič len troška červene hrdlo dala mi ešte Eiruss a uvidime,zatial nemame chodit po vonku,vypisala ma na lokopediu tak ked skonči chripkove tak tam pojdeme som zvedava čo mi povie.

adrolka
19. feb 2009

evka🙂 milé 😀 s tým post it. u nás sa tiež takto delia poličky 😀 ale sa na tom smejeme s mm. a ked niekto prejde na druhého polovicu v posteli, tak robíme čiaru s rukou, že nech uhne 😀 . tak ako ked v škole si spolužiaci spravia s pravítkom polovicu na lavici 😀
veru, smutné témy tu čítam- achjaj.

kili
19. feb 2009

čaute,
nemáte niektorá predať župany, veľ. 86 možno aj 92?

altea
19. feb 2009

halóoo,kde ste všetky ? 😕
dnes sa mi podarilo po čase zas si konečne urobiť čas na MK,a vás nikde 😒

lalupa
19. feb 2009

tu som 😉 teraz som priletela 🙂

lilinka76
19. feb 2009

Ahoj Lalu, konecne sa tu vidime, prosim, hod do albumu fotky tvojich bambuliek, aj seba, ak mozes, rada by som ich konecne videla.