Dlažba miesto obkladu za kuchynskú linku

18. feb 2021

Ahojte viete mi poradit mate niektora za linkou ako obklad dlazku? My sme našli pekny dekor ktory sa nam velmi paci je to však dlazba priatel sa tomu rozumie a povedal ze sa to tak dava. Chcem sa opytat cim potom cistit? Od oleja, frkancov proste pri vareni. Neposkodi to nejak dlazbu klasicke cistice a odmastovace? Dakujem za radu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evora
18. feb 2021

Bezne sa používa dlažba aj na obkladanie. Nemusíte sa ničoho báť 🙂 len kvôli hrúbke sa ťažšie robia diery, ale ak ma majster správne vykružováky, zvládne to ľavou zadnou 😉

autor
18. feb 2021

@viestta ja som sa skor pytala ci dekor nemoze poskodit odmastovac a klasicke cistice na kuchynu kedze ide o dlazbu 🙂

autor
18. feb 2021

@evora ďakujem 😊

lubik87
18. feb 2021

Môže dokonca je ešte odolnejšia ako obklad dáva sa to bežné

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
18. feb 2021

Dlažba je práveže odolnejšia, než obklad. Veď je robená na to, aby sa po nej chodilo a prípadne aj ťahali ťažké predmety. Vôbec sa neobávaj.

luciannka83
18. feb 2021

To co ide ako dlazka, moze ist aj na stenu, no opacne nie.cize kludne dajte.

nikpa
18. feb 2021

Dlažbu v pohode umyjes, horšie ked sa špara zamasti alebo chytí farbu od volacoho. My sme tak zaprskali bledohnedu sparu v kuchyni s červenou repou a je to tam vidno dodnes, chvalabohu na chate

andreatytler
18. feb 2021

Zalezi od materialu... Co je to? Ak napriklad mramor bude to ine ako ked je to keramicka dlazba.

andrejka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz