Ktorý prací prostriedok vyperie aj fľaky od jedla?

veronikas30
19. feb 2021

Ahojte. S akým pracím prostriedkom ste spokojné že vyperie aj fľaky od jedla na oblečení? Už som zúfalá, nejako nič nesadlo. Ďakujem za radu.

pribinak
19. feb 2021

Persil sensitive a púšťala som 2x placahanie navyše. Ale do cca 6-7 mes som používala len Lovelu alebo Batole

zuzuliennka1
19. feb 2021

@veronikas30 lovela a na flaky zlcove mydlo

paulinkaa2
19. feb 2021

@veronikas30 sprej na flaky z Dedry a z Dm Oxi power = moje Top
Pouz. Persil sensitive na pranie

lenka2710
19. feb 2021

@veronikas30 ja používam sprej na fľaky z dedry, ešte sa mi nestalo, žeby niečo nepustilo, preperiem v rukách a hodím do práčky, používam pre deti Lovelu a pre nás co je v akcii 😂

anka939
19. feb 2021

@veronikas30 kokosové mydlo je veľmi dobre na fľaky mám to odskúšané.

slamocka
19. feb 2021

@veronikas30 nie vsetko vyjde, ale pouzivam odstranovac skvrn z dmky... Mam vedierko v kupelni... Davam tam dvojnasobnu davku a necham to tam namocene aj 3, 4 dni.. Potom dam normalne oprat... Na blato a take veci som zasa objavila zabudnute mydlove vlocky. Rozpustene pridavam do pracky podla navodu a potom pridam polovicnu davku normalneho pracieho prasku.

Ale inak keby som nebola leniva, ked skvrnu hned predperiem obycajnym jadrovym mydlom mala by sa stratit.

veronikas30
autor
22. feb 2021

Ďakujem všetkým za rady. Vyskúšam 🙂

veronikam12
22. feb 2021

@veronikas30 Maximálne odporúčam komplet pracie prostriedky z Eurony, a na zapraté škvrny výrobok s názvom Agent ;).. Periem takto už dva roky a sme bez fľakov ;)

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz