Kúpa nábytku bez zaplatenia

5. nov 2021

Ahojte, objednavali sme nabytok, kde sme polovicu museli zaplatit predom ako zalohu, a druhu polovicu sme mali uhradit pred dodanim nabytku. Min. tyzden mi volali, ze tento tyzden nam ho dovezu a poslu fakturu na doplatok. Nabytok uz mame doma, ale ziadna faktura nedosla, takze sme vlastne tu druhu polovicu neuhradili este.
Ozvali by ste sa? Ci mam cakat, kym si to vsimnu oni a racia poslat udaje k platbe?
(samozrejme zaplatime, ale zaujimave, aky bordel tam maju)

simca06022011
5. nov 2021

Preco by mali bordel? tak asi maju dost prace a nestihaju... Pockajte ci poslu napr. do pondelka, potom sa im mozete ozvat ak je to taka urgentna vec, ze ju hned musite mat... Inak na vystavenie faktury spravidla maju 15dni,a k sa nemylim (minimalne teda kvoli DPH). Casto tieto faktury sa vystavuju, "ked maju cas", kolkokrat po veceroch, vikendoch... alebo maju fakturantku firmy ale moze byt chora, dovolenkovat alebo jej este napr. neprisli dodacie listy od "montovacov".

janai1
5. nov 2021

Ja by som sa ozvala... Čo ak pošta stratila list a oni to považujú za doručené?

simca06022011
5. nov 2021

@janai1 tak je to len tento tyzden montovane... to by este posta ani nestihala dorucit podla mna.

nelca84
5. nov 2021

A to sa este posiela postou? Ja by som ocakavala fakturu v maily, pokial nebola dorucena s tovarom...

autor
5. nov 2021

chalan vravel do telefonu, ze posle mailom fakturu s ciastkou, kt. musime este doplatit. No ja som sa zatial nestretla s tym, ze by boli dorucili nejaky nakup, tovar bez zaplatenia, preto mi je divne, ze to cely tyzden neprislo a nepytaju.

jankapepe
5. nov 2021

Pošlú kam? Na adresu? Spolu s tovarom? Do mailu?

jankapepe
5. nov 2021

Do mailu..... Tak si kukni spam, na 90% je tam.

autor
5. nov 2021

kukala som, nic nedoslo

jankapepe
5. nov 2021

Mail ste uviedli pri objednávke správny? Máš nastavene automatické mazanie spamu, že?

autor
5. nov 2021

ano, musel byt spravny, posielali uz podklady k objednavke, a 1.ciastku, kt. sme uhradzali vtedy; spam mi maze az po nejakom mesiaci.
pockam, ci pride buduci tyzden a napisem im ... ale aj tak mi pride vtipne vnucovat sa, ze chcem zaplatit 🙂 radsej by som bola, keby dali tu 50% zlavu 🙂

petamich
5. nov 2021

ja by som sa tiez ozvala, vzdy sa na taketo veci pozeram z druhej strany - co ak ja by som bola zamestnanec co vyrobi manko? asi by som sa netesila, ked by mi to dali k nahrade 🤷‍♀️

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz