Čím čistíte lesklú kuchynskú linku?

ceresnicka111
21. sep 2019

Ženy pomôžte mi, čím sa vám darí vyčistiť lesklá kuchynská linka aby potom neostali škrabance? Neviem sa zbaviť červených škrabancov ktoré mi ostávajú keď mám nalakovane nechty a nechtiac zaskrabnem keď idem otvárať dvierka. 😟

simik238
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simik238
21. sep 2019

@ceresnicka111 odlakovac na nechty 🙂

momoqui
21. sep 2019

@ceresnicka111 odlakovacom na nechty...ja si uz nechty nemalujem, aj steny sme mali spinave 🙈

gabuliacik
21. sep 2019

Skus gumu na gumovanie na ten skrabanec...

ildiko36
21. sep 2019

@ceresnicka111 kup si univerzaslnu bielu hubku..ked das do googla sonax univerzalna hubka uvydís obrazok co mas hladat v obchode.vydela som uz aj v tescu aj v dm..je fakt velmi dobra ja to pouzivam aj na bielu kuchysku lesklu linku na kozenu sedacku aj na sklokeramicku dosku..i z oblecenia odstrany spinu .staci ked kus namocis..netreba dat cistiacie prostriedky..od niektorych rozpadne

ovaaa
22. sep 2019

Tekuty cif

evaachesa
22. sep 2019

@ovaaa cifom si na linke urcite urobi skrabance...to by som ani neskusala

ceresnicka111
autor
22. sep 2019

Ďakujem vam ženy,odlakovac ma vôbec nenapadol 🙄🙈a vyskúšam ho a ildiko36 tu hubku tiež vyskusam pohladat lebo ako píšeš je na viac ucelov 😘

ovaaa
22. sep 2019

@evaachesa odkedy tekuty kremovy cif robi skrabance? Skusili ste?Ved to na handricku dat a pretrie... nie drasat dratenkou, hubkou atd.

luxus10
22. sep 2019

aj tekuty cif robi skrabance, vyskusane...

evaachesa
22. sep 2019

@ovaaa ved v cife su mikrociastocky ktore cistia spinu a ked si ho skusis medzi prstami tak citis tie krystaliky...v podnajme som nim cistila zaschnute olejove frkance na lesklej linke ... a ano poskriabala som ju ...ved vyskusaj 😉 takze na lak jednoducho odlakovac