Poraďte kávovar Krupss

veronikanika28
23. okt 2020

Ahoj chcem si kúpit kávovar značky krups chcem vedieť či máte a ci ste spokojne.
Zaujímaju ma tieto dva
Krups EA880810 2 in 1 Touch Cappucino
Tento mam v košíku paci sa mi ze berie mlieko

A potom tento

KRUPS EA829U10 Latt' Espress tu sa mi páči viacej dizajn len neviem ci to pôjde aj bez nádoby na mlieko
ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ

Tu sa

nikoleta177
23. okt 2020

ahoj 🙂 my mame Espresso Krups Evidence EA890110 a hadicku na mlieko strkame rovno do krabice s mliekom. ak uz mame malo mieka, tak prelejeme do hocijakeho pohara/flasky a odtial si natiahne mlieko. je to v podstate jedno, len nadobka na mieko vyzera lepsie :D

veronikanika28
autor
23. okt 2020

@nikoleta177 a celkovo si spokojna so značkou? Robí dobrú kávu?

nikoleta177
23. okt 2020

ano som velmi spokojna 🙂 odvtedy som zavisla na kave a "nesku" uz nevypijem... ale zas vela zalezi aj od kavy, nielen od kavovaru.

veronikanika28
autor
23. okt 2020

@nikoleta177 ano to mi je jasne a akú kávu používaš?

nikoleta177
23. okt 2020

vacsinou kupuje v Tchibe tie specialne do strojov na espreso alebo Lavazzu.

lens
5. feb 2022

@nikoleta177 ahoj my mame ten isty kavovar, chcem sa spytat ze ci Vam po case nezacal, tak dlhsie predhrievat, aj pri vypinani a zapinani? Pouzivaa na cistenie niecco specialne, dakujem

nikoleta177
6. feb 2022

@lens zatiaľ je ok. My mame casto problém s kapucinom- neurobi penu... Na čistenie pouzivame tablety krups do kávovaru a na vodny kamen nejaku vodicku na odstránenie vodného kameňa. Tu vodičku mame nejakú všeobecnu, nie špeciálnu do kávovaru.

lens
3. mar 2022

@nikoleta177 to sa aj nám stáva, aj ste to riešili? lebo neviem vôbec čim by to mohlo byť spôsobené

nikoleta177
3. mar 2022

@lens zvyknem dat viac krat po sebe preplach mliecneho systemu po urobeni kapucina. Potom ked dlho nerobi penu tak zvyknem dat horucu vodu namiesto mlieka a dam viac krat urobit len mliecnu penu- najväčší objem aky sa dá. Niekedy ani to nepomôže... Usudili sme ze nas kávovar zije vlastným životom 😂 - niekedy nerobi penu, nic s nim nerobime a zacne robit, alebo s nim nacvicujeme a aj tak nerobí penu....

lens
3. mar 2022

:D :D :D lebo tak to isté robí aj nám..... 5 káv nenapeni a potom zrazu bum a už ide :D začnem nadavať že ho dám reklamovať :D tak sa asi spamata