Sedačky z Favi

stanulik123
12. máj 2021

Ahojte,
chceme kupit sedacku do obyvacky, mate prosim niekto skusenosti cez FAVI? Poprosim skusenosti, ci ste boli spokojne.
Pripadne odporucit nejake stranky alebo obchody.
Dakujem

katkamatka7
12. máj 2021

@stanulik123 Ahoj. FAVI funguje ako vyhľadávač nábytku. Sú v ňom zahrnuté viaceré e-shopy, mnoho výrobcov, rôzna kvalita. Môžeš nájsť tu istú sedačku v rôznych obchodoch pod iným názvom a za inú cenu alebo iné podmienky dodania.

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkamatka7
12. máj 2021

@stanulik123 Keď si sedačku vyberieš, zhodnotíš, ako ju dostanete dnu, či prejde cez dvere, (prípadne cez okno, balkón). Farebné vyobrazenie na monitore môže skresľovať, stane sa, že u Teba doma vyzerá inak, ako vyfotená. Farbu čalúnenia, ktoré má svoj názov, ktorá Ti vyhovuje, kľudne daj do Googlu a porovnaj.
Pri kúpe sedačky rátajú s tým, že ju treba vyniesť. Zisti si podmienky vynášky, aj z prepravného auta ju treba zložiť a pokiaľ je vodič sám, nedá ju dole z auta sám.
Ak sa Ti z nejakého dôvodu nebude páčiť, nezmestí sa, nevyhovuje, môžeš vrátiť, ale: pozri si obchodné podmienky. Ak by bola vadná, rieši sa reklamácia, tiež pozri obchodné podmienky. Každý eshop má svoje vlastné O.P. , pričom zákon je iný pre eshop a pre kamennú predajňu. Radšej sa opýtaj vopred 😉

stanulik123
autor
12. máj 2021

@katkamatka7 dakujem za skvele rady, velmi si mi pomohla

katkamatka7
12. máj 2021

@stanulik123 Častá otázka: ako sa na tej sedačke sedí? Je pohodlná, mäkká, tvrdá? Ten poradca na nej asi nikdy nesedel, pri množstve sedačiek. Pomôcť Ti môže heureka, recenzie, no je to subjektívnych dojmoch. Mnoho si vyhľadáš cez vyhľadávač, porovnáš. Niektoré e-shopy nemajú kamennú predajňu. Ale majú v ponuke sedačky, ktoré majú iné obchody v kamenných predajniach,kde si môžeš na ne siahnuť, prípadne sadnúť, vyskúšať výklop, posuv. Za inú cenu, za iné podmienky dovezenia, čakaciu či dodaciu dobu.

miselkanalu
3. dec 2022

@stanulik123 môžem sa opýtať, nakoniec ste kúpili sedacku cez Favi? Ja teraz rozmýšľam, no trochu sa obávam, tiež hľadám recenzie,no nenašla som žiadne ešte.

stanulik123
autor
6. jan 2023

@miselkanalu nie, nekupili