Skúsenosti s vysávačom bezvreckovým nabíjacím z Lidla?

derdia
15. okt 2019

Ahojte prosim mate skusenosi s vysavacom Silvercrest z Lidla...chcela by som ho kupit mame dvojizbovy byt tak by mohol stacit...dakujem za info a recenzie😃

danajahotkova
15. okt 2019

@derdia tak ako celkovo táto značka nie je dobrá a koľko on vlastne stojí? Lebo my sme kupovali starkému concept za 79€ 🙂 Dva v 1, nabíjací 🙂

derdia
autor
15. okt 2019

@danajahotkova stoji 59.99 a vydrzi 22 minut...vysavat ale to ja nepotrebujem mam to za "5 minut" povysavane ....len chcem vediet ci to je dobra znacka a cena ...chcem zan dat max 70 eur...

silvusias
15. okt 2019

Ja nemám dobrú skúsenosť s týmito nabíjacími vysávačmi, mali sme dva, dosť také známe značky, ani jeden nebol lacný ale proste ako každá vec na baterku sa tá baterka časom začne vybíjať rýchlejšie a rýchlejšie až to nakoniec zostalo pri tom, že som povysávala jednu miestnosť a musela som ho dať na pár hodín nabiť a potom znova až kým som nepovysávala celý byt. Bolo to na nervy

derdia
autor
15. okt 2019

@silvusias ahaaaa dakujem za skusenost....asi mas pravdu toto ma nenapadlo...ze sa moze stat.dakujem

danajahotkova
15. okt 2019

@derdia ja mám tento už druhý a som veľmi spoko, prvý som mala teda o dosť drahší ale fungoval v pohode asi sedem rokov a baterka sa dá dokúpiť keď sa začne vybíjať tak, že sa s tým nedá moc, za mňa je to super, tento concept má tiež vymeniteľnú batériu 🙂

derdia
autor
15. okt 2019

@danajahotkova a ktory mas ty????

adelakom12
16. okt 2019

a ktora to je znacka? Ja mam z lidlu rada silvercrest, ta je dobra znacka velmi