Ste spokojné s čističkou vzduchu?

27. máj 2023

Pekný večer, zienky tie ktoré máte doma čističku vzduchu, ste spokojne? Aký bol dôvod kúpy? 😊

vlado818
27. máj 2023

Sice niesom zienka...🤣
Mame doma 3 kusy v izbach. Alergie a prach

domiklik
27. máj 2023

Som spoko, mam cisticku+zvlhcovac.... Dôvod chrapanie

mamamasama
27. máj 2023

Beží nonstop. Je to rodziel.

autor
27. máj 2023

Super tak kúpime aj my🥲 a je rozdiel aj v tom, že je menej prachu?

mamamasama
28. máj 2023

Určite áno. Keď vidím ako vyzerá filter po týždni, tak mám dosť. A to všetko sme dýchali.

elistek13
29. máj 2023

Dozaista ano, my sme kupili od Sencoru, dala som na rady kamosiek, ze je to super aj kvoli detom, ze menej prachu a je fakt, ked vidim tie filtre ake dokazu byt zanesene, to je nieco neskutocne.

marcela64
30. máj 2023

@mamamasama z tohto ma inak tiež zakaždým striasa. Kým sme nemali čističku tak mi to ani nenapadlo, že čo dýchame, koľko je bordelu v ovzduší :/

papulienka48
7. jún 2023

@marcela64 je to fakt, tiež som zostala prekvapená, keď som prvýkrát menila filtre, že v akom sú stave. Ale tak to záleží aj od toho ako často sa vetrá, zvonku prach, peľ, no proste všetko. Nechápem ako sme boli byť bez čističky nejaký čas.

marcela64
26. jún 2023

@papulienka48 áno aj to, ale aj od toho kde človek býva samozrejme. Iné je to niekde na dedine a iné v mestách samozrejme.

papulienka48
2. júl 2023

@marcela64 toto jasné, ale aj tak si vezmi, že na tých filtroch proste vidíš všetko, čo dýchame a ono tie čističky sú rôzne, niektoré majú nielen 4 stupňovú filtráciu, ale aj viacej a to proste je cítiť aj na tom vzduchu.

bluka2
2. júl 2023

Tiež mám

evinqua
2. júl 2023

Mame cisticku, kvôli roztocom pelom. A cítim rozdiel keď sme mimo dom kde cisticka nie je.