Zákaznícky servis pre vysávače Dyson

janickajanicka
20. mar 2021

Prosím vás viete o nejakom zakaznickom servise pre vysávače Dyson? Môj mám zo zahraničia, dnes sa vyskytol prvýkrát za 10 rokov problém , pravdepodobne motor. Nerada by som o neho prišla. Na nete sa neviem dopracovať k nejakému SK servisu. Ďakujem

lija22
20. mar 2021

fiha neviem. ale dyson je moj sen. prosim je ozaj taky uzasny ako o nom (akomkolvek type) citam vsade?

janickajanicka
autor
20. mar 2021

@lija22 za mňa jednička. Mám už 12 rokov a doteraz žiadny problém. Znovu si kupim dyson

kreola
12. okt 2021

@janickajanicka ahoj prosim nasla si ten servis? ja som pisala na ich stranku, ale vobec mi neodpovedaju. Dakujem

janickajanicka
autor
2. dec 2021

@kreola nie nenasla. kupili sme druhý vysavac. tiez vsetky kontakty boli bez odozvy

lija22
2. dec 2021

@janickajanicka tak to sa mozu hanbit. velke minus

michaela175
5. mar 2022

@janickajanicka ahoj prosim Ta a aky ste mali problem? Ako ste prisli na to ze asi motor? Lebo my ho mame 3 roky a dnes mi ukazovalo kontrolku upchaty filter ale vsetko som vycistila filetr umyla a stale to ukazuje a vobec netaha. :(
Som s nim max.spokojna nechcem iny ale toto sa mi stalo prvykrat.

janickajanicka
autor
18. mar 2022

@michaela175 zacal mat taky čudný zvuk a slabucko tahal. Teraz mame Kärcher,ale neda sa to porovnať s dyson. Kto mal raz dyson,vie o com hovorim.

michaela175
18. mar 2022

@janickajanicka ja som nakoniec pockala 24h tak ako pisu v navode, kym ten filter uplne vyschol a potom mi to uz neblikalo a ide ako predtym. Tak som rada 🙏🤗 nedavno som s nim vysavala take tie “tenke slize-piliny” co davaju do krabic tak preto mi to asi zacalo ukazovat a zle tahat. Ale uz je to nastastie vycistene. A dakujem za odpoved.