Crn - Crn relácia

26. sep 2023

Pozerali ste? Co ste mali najradsej?

Rozmyslam, ze teraz taka relacia pre mladez uz asi nie je. Co robia deti poobede, ked si spravia ulohy a cakaju na rodicov?

pribinak
26. sep 2023

Chodia na krúžky, von s kamošmi, alebo sedia doma a hrajú sa na pc

autor
26. sep 2023

@pribinak Takato relacia by sa uz neuplatnila?

marse
26. sep 2023

Osobne myslím , že nie... internet, rozne platformy majú väčšiu silu, ako takáto relácia v tv.. IG, Tik Tok, Snapchat, Netflix , nadtým si myslím take crn crn nemá šancu u dnešnej mládeže

pribinak
26. sep 2023

Nie. Dnešné deti sú už mentálne inde

ivana11155
26. sep 2023

tiez si myslim, ze by sa neuplatnila. To uz je prezitok, ze sme vsetci pozerali Filmarik a Filmuska, Od Kuka do Kuka, studio Kontakt a neviem co este.

autor
26. sep 2023

A ktoreho moderatora ste tam mali najradsej?

zuzinka888
26. sep 2023

Su na Instagrame a Tick Toku. Dnes by uz taka relacia nepresla. A hlavne Majster N. My sme sa na nom smiali a povazivali ho za " celebritu". Dnes by bol oznaceny za vulgarneho,co sa vysmieva detom, ponizuje ich a zahanbuje. Tolko k tomu- Deti moje osprostene🙈

brendaa
26. sep 2023

crn- crn , volali - nevolali 😀moja mladosť 🙂juraj lím, dada dudišová, kvetka horváthová, martin nikodím a skvelý majster N.👍

autor
26. sep 2023

@brendaa Juraj Lim to bol vlastne ten Duro/Duri?

yoxinka
26. sep 2023

Dnes majú deti krúžky, instagram a tik tok. Dnes keby z telky niekto kričí “deti moje osprostené” rodičia by spisovali petíciu za zrušenie relácie, lebo by to traumatizovali ich detičky. My sme nemali nič, žiaden internet, kukali sme len to, čo bolo v telke. Dodnes pamätám ako som každý večer utekala o 19.30 pozerať Priateľov alebo Step by Step ,poobede Perfektní príbuzní a telenovely som s babkou kukala. Dnešné deti sú úplne ale že úplne niekde inde.

michellemary
26. sep 2023

@yoxinka vďaka, že si to napísala, aspoň sa už ja nemusím rozpisovať. 🙂 Úplný súhlas.

januska12323
26. sep 2023

Vtedy to deti pozerali lebo nič iné nebolo a alternatíva k telke bol len pobyt vonku. Teraz si môžeš vybrať z tisícky kanálov, programov, streamovacich platforiem, hry na mobile, PC, xbox, rôzne sociálne siete atď.

miskakyska
26. sep 2023

Bože to už ani pravda není 🤓

macekovam
26. sep 2023

Ďura.. Asi tak sa volal ten v okuliaroch

barbie79
26. sep 2023

@zuzinka888 anoo znizoval by sebavedomie detom 🤣

luccija
26. sep 2023

@yoxinka Knight Rider 😂a nikto nezostal vonku
To boli časy nastaviť budík nech si pozriem v nedeľu rozprávky a neznášala som nedeľnú chvíľku poézie, keď Jamrich recitoval z toho som mala normálne depresiu ako na pohrebe.
My radi pozeráme kamionistov na Aljaske, colníkov čo hľadajú drogy dokumentárne filmy...

yoxinka
26. sep 2023

@luccija
Ja som sa minule s mužom sponínala ako som kukala Repete 🤪. Diridonda a Zahoď starosti boli moje top songy 🤣🤣🤣. A v pondelky bývali Akty X a Pohotovosť. Som 9 ročná vedela, čo je saturácia, tachykadria, bradykardia a podobné záležitosti 😉. Milé spomienky 😉.

luccija
26. sep 2023

@yoxinka to ja som ešte s mamou pozerala cesku sanitku s Hanzlikom a bakalarov😝hrozne ako to bolo dávno a ako sme žili.Ale boli sme spokojní.Ta radosť, keď som si na burze kúpila od poliakov melirovane rifle, alebo walkman v Maďarsku.
Keby si tak moja dcéra vazila veci ako my

liusa82
26. sep 2023

ja by som nechcela mať detstvo ako majú dnešné decká pri pc a somarinách ako aj spomínate. Tik tok atd.Radšej sto krát vysielanie v telke ako sme mali my, ako tieto dnešné akože vychytávky, čo len decká kazia a daváju im debilné rozumy.Normálne som rada že nemám deti a toto nemusím riešiť ani sa nad tým rozčulovať 🙂

macekovam
26. sep 2023

@luccija kamarat vzdy utekal domov lebo mal ist??Mecgyver..

yoxinka
26. sep 2023

@luccija
Příteli chvátej sos ….Sanitka je kult 🤣

yoxinka
26. sep 2023

@macekovam
Vidíš … ja som milovala tú zvučku z Mecgyvera. No, ženy … ALE viete do koho bola totálne zaláskovaná moja babka? Do Harmona Rabba z Vojenskej generálnej prokuratúry. On keď bol na obrazovke, sme nemohli ani slovko povedať, ani dýchať, nič. Babka úplne v koncoch 🤣🤣🤣🤣

livinka1111
28. sep 2023

@luccija A ja s maminou My všichni školoupovinní... To bol top seriál pre mňa... Bože, už som stará 🙈🙈🙈

luccija
28. sep 2023

@livinka1111 ju všetky sme chceli byť učiteľky na to som aj zabudla