Dnešné Bez servítky

timea301196
29. apr 2024

Sledujete to niekto? To vážne im už neni trápne dávať toto do tv? Dnes som ro zapla a kukám. Akože to je už choré...

tomasisa
7. máj 2024

@muchotrafka298 ja som bola bez ,4 ludia v mojej kuchyni bolo mooooc,plus ja 32 vonku a v kuchyni truba,sporak...byt od rana horetak ja vstavam o 4 tej,kvoli rannemu ritualu,rychla chodza okolo sidliska,poliatie kvetov atd..a posleny clen timu odisiel po desiatej,a ten bordel co ostal...nebolo mi dovolene priebezne si upratovat riady a tak...plus psychika-tlak...za mna to bola makacka a to som uz robila aj cisto muzsku tazku pracu,aj 18 ky som tahala..je to ine...nezazijes,nevies posudit

timea301196
autor
7. máj 2024

@tomasisa drblo by ma ze ani upratat chore

janci27
7. máj 2024

@tomasisa cize od rana az do neskoreho vecera ste mali doma stab? A vsetko sa tocilo na prvu bez moznosti opravy, ze napr. toto chcem urobit/povedat este raz, ak sa ti nieco nepodarilo? lebo sak predsa psychika robi svoje.

tomasisa
7. máj 2024

@janci27 skor naopak...nieco povies a chcu aby si to povedala inak,este raz a este raz a este raz a az dovtedy kym prestavas byt sama sebou...obcas sa stalo ze stacilo im ako bolo.