Flm, v ktorom je partia ľudí v džungli a niekto z nich chce zabiť ostatných

7. apr 2024

Ahojte , neviem ani môcť vysvetliť podrobnosti z toho filmu lebo som z neho videla len kúsok dávno v telke , ale skúsim , nevedeli by ste poradiť ako sa volá film v ktorom je partia ludí v nejakej džungli a niekto z nich chce zabiť ostatných ? Alebo ho tam len upodozrievaju alebo tak ,
Alebo poradiť nejaký napínavý thriller , horror , drámu alebo také niečo , može byť aj film aj seriál

melonik7
7. apr 2024
autor
7. apr 2024

@melonik7 ďakujeem😀🙋 úprimne som nečakala že podľa toho slabého opisu mi niekto poradi😅

melonik7
7. apr 2024

😅🥰

melonik7
7. apr 2024

Este tip na film..

monciika
7. apr 2024

@melonik7 fall som pred nedávnom videla 😁 kolotoče milujem ale takéto lezenie atd riadne husinu som mala 🤣

autor
7. apr 2024

@melonik7 dikyy

kitycat
7. apr 2024

Ja som si predstavila Battle Royale

tanyag
7. apr 2024

Tento si videla?

babydesire
7. apr 2024

Mne to pripomenulo jeden film (pre mna horror) ,,neviem ako sa to volalo ale islo o partiu mladych ludi na dovolenke, ktory sa stali obetami miestej siete vrahov, ktory cudzincov vrazdili na organy

neviditelnypes
8. apr 2024

@melonik7 Vďaka za tip na Fall, skoro som umrel pri tom. 🙂 A v jednej chvíli som sa pýtal sám seba, sú tam ozaj obe...? A už mám pripravený aj Frozen.

Ak by ešte niekto išiel okolo, pridám tip na film ktorý "nikto nepozná" ale mňa dostal:
Scenic Route (Vyhlídková trasa, 2013)