Najhorší film aký ste kedy videli

4. aug 2023

Ahojte, včera sme sa s mužom bavili niečo o filmoch, a prišli sme k tomu ze aký film si už nikdy v živote nepozrieme. Za mňa najhorší film aký som videla bol jednoznačne Srbský film, po ňom mi bolo fakt ze zle.
Aký je ten váš? Nemyslím ze akú blbosť ste videli, ale fskt film, po ktorom vám nebolo dobre.

tosomja
7. aug 2023

@vecicky1805 no mŕtvy by nesedel. Ale to je jedno. A z hlavy mu vrece dal dole ten režisér aj jeho žene.

hylary
7. aug 2023

Hostel

dismonika
7. aug 2023

Nečítala som celú diskusiu, no pamätám si ako má raz jeden chalan pozval do kina na film PARFÉM. Po filme som na neho pozerala, či je normálny...

lenocka137
7. aug 2023

@dismonika 🤣🤣😁

miamia04
7. aug 2023

@dismonika možno to chudák nevidel predtým, ale chápem, nechutný film, a kniha tiež...

25daniela
7. aug 2023

Film Deti, bolo mi z neho ešte dlho zle. Videla som ho v kine možno pred 28 až 30 rokmi.

dismonika
7. aug 2023

@miamia04 @lenocka137 🤣🤣🤣 to si už nepamätám, ale fuj... 😅

lenocka137
7. aug 2023

@dismonika tak možno myslel,že zistí aký máš rada parfém 😀 😀 ale muselo to byť zabité teda keď ste vyšli z toho kina

dismonika
7. aug 2023

@lenocka137 už to je veľmi dávno, myslím aj 15-17 rokov dozadu. 😅

miamia04
7. aug 2023

@dismonika bože, fakt ,ten čas akosi letí 😅

nikha2809
7. aug 2023

Mládeži neprístupné.To je tak absurdná somarina že som len kukala ako puk.

makaronka01
7. aug 2023

Už si nepamätám názov filmu, ale celý sa odohrával v takej pochmurnej atmosfére. Ako sa ľudia pripravovali na zrážku zeme s asteroidom. Z rôznych pohľadov, niektorí tomu nechceli uveriť, niektorí dúfali ze boli zle výpočty, niektorym z toho siblo...ako sa k tomu postaviť pred dieťaťom... A nakoniec nastala zrážka... Dlho som na to musela myslieť, úplne ma rozhodil, pre mňa najhorší film, hoci tam ani nebolo žiadne násilie.

skarleta_kaizerova
7. aug 2023

Party hard. 😂😂😂😂

bluerose
7. aug 2023

@makaronka01 nebol to film Melanchólia s K.Dunst? Ten je veru aj pre mňa doteraz taký top medzi “ťažkými” filmami. Aj zlé sny som mala a normálne paniku a úzkosť z konca sveta a zo smrti. A že sme tu len na chvíľku a čo bude potom a v okamihu koniec a tak😅

makaronka01
7. aug 2023

@bluerose áno presne je to tento film... Presne aj ja... Zle sny, strach zo smrti, že sme tu len na chvilu... zlu energiu mal ten film... Ja predtým ako vyberám film pozriem hodnotenia tak stonozka ani srbský film by som nepozerala(majú pod 50)ale tento mal 70 🤷‍♀️

yoxinka
7. aug 2023

@makaronka01
Inak, taký o konci sveta si pamätám z detstva, chodil na Hallmarku, mal dve časti, volalo sa to Na brehu. A príbeh spočíva v tom, že bol jadrový výbuch, obe severné pologule zničené, jadrový mrak pomaly postupoval na juh, taký posledný život bol v Austrálii. A toto bola tak koncentrovaná depka, že dovidenia.

bluerose
7. aug 2023

@yoxinka pozrela som si to teraz na čsfd, hodnotko má vysoké, láka ma to, no pozerať to v tejto vojnovej dobe, nezaspala by som týždeň a skončila s depkou🥴

yoxinka
7. aug 2023

@bluerose
Ako … vôbec to nebolo zlé, vzhľadom k tomu, že ide o televízny film, takže žiaden mega rozpočet, komorné. Je tam pár scén, ktoré mám v hlave dodnes a to je pekných 20 rokov.

andreatytler
8. aug 2023

Ja som bojko a neznesiem krvaky, takze vacsinu z filmov co tu odznela som nevidela a ani neuvidim.
Tazky dojem na mne zanechal Plytky hrob.
A potom neviem nazov ale je to starsi CB film o mladej zene (hrala ju velmi znama blondata herecka) ktora bola znasilnena a preplo jej z toho a podrezavala v byte chlapov ziletkou viac menej v sebeobrane. Pozna to niekto? To som zacala pozerat mysliac si ze je to kvalitny historicky kusok a bol z toho krvak. Bola som sama doma. No horor.

tamtamka26
8. aug 2023

mňa iritoval film o tom klaunovi.. Joker?? úplné psycho, nervózna som bola z jeho prejavov... a tiež "it", ako deti objasnili prípad bez dospelých a polície... 🙄

ivka225
8. aug 2023

Slunce, seno a cokolvek, vsetky Kamenaky

oblecenie99
8. aug 2023

@tamtamka26 konkrétne v "IT" mi tie decká tak ale že tak liezli na nervy, že som pomaly držala palce tomu klaunovi 🤦🙈

diaszoky
8. aug 2023

@ivka225 kamenaky 😠

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. aug 2023

@levica202 na vlastné riziko🙄

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamtamka26
9. aug 2023

@oblecenie99 ano, presne aj mne... premotivované, či aké. chcem vidieť, kde by naše deti v ich veku mali také nápady.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
11. aug 2023

@lawinia janechapem mna vobec ten film nezaujal a ani jeho spracovanie

karolinka1991
12. aug 2023

Neviem, ci to tu uz niekto spomenul, ale film Wolyn - o to viac, ze je to na zaklade skutocnych udalosti