Rozprávka o pande

13. jún 2023

Ahojte baby, keď som bola malá, na kázať sme mali rozprávku o pande. Tá panda sama putovala svetom, čakali na ňu všelijaké Nástrahy videla som to keď som mala asi 5 alebo 6 rokov. Teraz by som chcela tú rozprávku naj nájsť, ale nedarí sa mi . Bola animovaná . Tá panda alebo ten macko alebo čo to bolo mala tuším aj kamosku . V nejakom cirkuse možno boli ? Prosím prosím neviete niekto čo mám na mysli ? Fakt to má minimálne 20, ak nie 30 rokov tá rozprávka . Moc ďakujem

dzescebuly
13. jún 2023

Tao tao?

lady_hurts
13. jún 2023

Dobrodružstvá medvedíka Pandy?

saxana000
13. jún 2023

A koncilo to tou velkou skuskou s vodopadom ze mal vyliezt hore?
To je dobrodruzstvo medvedika pandy.s krasnym slovenskym dabingom macko sa volal Din-Don a ano bol aj v cirkuse chvilu..alebo Tao Tao ale to bol serial
Dlho zhanam tu rozpravku ale nikde ten slovensky dabing nie je.

autor
13. jún 2023

@saxana000 presne presne presne ako vravíš je to ono našla som to jedine na YouTube ale s tým originál dabingom . Ako vravíš doteraz mi znie v hlave ten prednaherny slovenský dabing ako ho maminka odprevádzali ako sa za ním rozbehla . Preluskala som cely internet nikde som to nenasla ja by som si to okamžite aj kúpila odniekadial aspoň na DVD ale asi márne …. Naozaj krásna rozprávka tak rada by som ju dcérke pustila 🥺

saxana000
14. jún 2023

Ak zozenies daj vediet..ja som zhanala aj na vhs ci ju niekto nema ze by som to dala pretiahnut ale nic 😒