Voyo - Ruža pre nevestu

9. apr 2024

Ked v reklame hovoria ze dalsia cast sa da pozerat dopredu, inak chodi v piatok tak v ktory den sa to da uz pozerat dopredu na voyo?

bibssli
9. apr 2024

Vo štvrtok večer v podstate 24hod pred vysielaním v TV

egonsk
9. apr 2024

myslim, ze by uz mohol poslat domov tu nabotoxovanu kacerovu barbinu s XXL poprsim, lebo doma ma dieta, tak nech sa za nu raz v buducnosti nehanbi, ked uvidi nahodou co tam navypravala...

autor
9. apr 2024

@bibssli 🌹

autor
9. apr 2024

@egonsk ano, tu podla mna aj tak posle domov, preco nepovedala hned na zaciatku ze ma dieta?

egonsk
9. apr 2024

asi dostavaju zaplatene za kazdy den co sa tam udrzia.

talia16
9. apr 2024

@egonsk Podla mňa nedostávaju nič, len si tam chcú nahrabať čísla na instagrame, aby potom mohli robiť influencerky.

egonsk
9. apr 2024

@talia16 no neviem, ale mal som info, ze za ucinkovania v tychto show platia. Aj v zamene manzeliek platia, aj v inych sutaziach. Ak by mali len dovolenku zadarmo za to ucinkovanie tam, tak potom im treba nasypat prosso na zem ked chces aby sa zohli...

egonsk
9. apr 2024

Inak tieto nahodne postavy sa tu potuluju po roznych show aj dlhodobo, vid napr: https://refresher.sk/156179-Ucastnicka-Ruze-pre...

talia16
9. apr 2024

@egonsk tak ale do zámeny manželiek idú tý ľudia len kvôli peniazom, preto sú tam také trosky lebo nikto normálny by tam za 200-500e nešiel ukazovať svoje súkromie, ale do ruže oni idú kvôli pracovným ponukám. Vedia že keď vyjdu von tak ich budú oslovovať značky.

talia16
9. apr 2024

Inak oni tam tú Doli budú držať čo najdlhšie, pretože tam robí drámu a preto to ludia pozerajú. Najprv povypadávajú tie tiché. Môj budúci tip na vypadnutie je Nikoleta (nie tá z kostolného gangu) tá je taká nevýrazná z mojho pohladu.

autor
9. apr 2024

@talia16 v zamene to jeden par vravel ze okolo 750e dostava kazdy par, teraz mozno viac

@egonsk neviem na co sa chodi takto pretrcat do telky, jedna mama ma byt s dietatom doma a nie robit zo seba pipinu v TV,
ine bolo ta mamicka co jej nedal ruzu, ta aspon odzaciatku priznala ze dieta ma

autor
9. apr 2024

@talia16
Pockaj ktoru Nikoletu myslis?
Inak ta ciernovlasa Nikoleta z kostolneho gangu je prekrasna,
akoze ta ked sa nalici vyzera ako Misska, nechapem preco ju nezavolal na rande este, asi preto ze so Stankou si vytvorili nejake spojenie a vie ze je to jej kamaratka

barus26
9. apr 2024

mysli asi tu Nikolu ktorá robí cukrove nástreky

barus26
9. apr 2024

a markiza vola väčšinu tých žien sama, oni ich oslovia a nie, ze tie baby sa samé prihlásia(len minimum z nich).. Skoro každá už niekde bola alebo je známa na soc. sieťach. Dokonca sa niektoré medzi sebou už predtým poznali😀

talia16
9. apr 2024

Nie tu, druhú myslím. 3 sú tam aj s Doli, hádam. Inak akože hej ona tam rozpráva že jej syna zobrala sociálka (alebo ex partner to neviem) ale ona nie aby sa ho snažila získať, nie, ona namiesto toho chodí do dubaja...a mína peniaze na zväčšenie prs...

autor
9. apr 2024

@talia16 kozy po dietati by som este pochopila, ale tie usta... to nepochopim nikdy

@barus26 jaaj uz viem

kaja01
9. apr 2024

@talia16 Ona ho nechala u ex partnera a odišla keď mal malý necelý rok.

ktochytavzite
10. apr 2024

@barus26 ta je pekna,len ma taku neforemnu postavu trosku.A mne sa Stana vobec nepaci,vyzera staro,ma typ tvare ze bude posobit starsie na svoj vel.Tiez ma botoxove pery .Ta Anet je pekna ale nevyrazna a povahovo sa mi paci Lusy.Inak tento rok dievcata menej pekne.

queen_mary
10. apr 2024

@egonsk fakt chlap pozera ruzu? 😀 to si ufam prvy aj posledny.

A dostavaju normalne mzdu. Nie je to nejako vela, moze byt tak okolo 1000-1200 za mesiac

egonsk
10. apr 2024

@queen_mary praveze chlapi to tiez pozeraju, aby videli akym zenskym sa maju vyhybat 😁😉