ČSOB banka

domenico34
18. feb 2024

Ahojte. Chcem sa opytat aku mate skusenost s CSOB banka. Zaujima ma pozitiva aj negativa. Dakujem

rebeka058
18. feb 2024

@domenico34 ahoj 🙂
Mám že nich hypotéku, účet, kreditku. Ja som spokojná. Pracujem vo financiach takze mám prehľad na celom trhu a za mna nemajú negatíva, možno len vyššie poplatky, respektíve podmienené poplatky 🙂

nelca84
18. feb 2024

@domenico34 skusenost nemam, ale pre mna zasadne negativum - nie je v systeme okamzitych platieb.

zuzanaete
18. feb 2024

@nelca84 tento rok by uz mala nabehnut na okamzite platby

nelca84
18. feb 2024

@zuzanaete donedavna CSOB nevedela spravit ani vnutorny prevod okamzite. Neviem ci uz aspon to spojazdnili. Uplne zaspali domu 🙈 V rychlosti prevodov asi najhorsia banka.

nelca84
18. feb 2024

*dobu

bbalin
18. feb 2024

Ja som spokojná ak sa pozriem na pomer kvalita & cena.. majú aj možnosť smart účtu bez poplatkov... nemá síce niektoré možnosti zatiaľ ako napr. možnosť výberu peňazí z fondov cez internet banking, alebo nie je v systéme rýchlych platieb ako bolo spomenuté... V porovnaní napr. s Tatra bankou je pozadu, ale zase poplatky sú nižšie aj úroky na hypotéke... A ešte čo je za mňa obrovské negatívum - infolinka ČSOB.. nič tam nevyriešiš pomaly, stále len osobne do banky....

janka_266
18. feb 2024

@domenico34 za mna v pohode, mame tam účet, fondy, hypo. Okamžitý prevod v rámci banky už funguje 😃
@bbalin mne sa osvedčilo chodiť všetko vybavovať len k jednej konkretnej osobe. Časom už keď videl číslo, hneď vedel kto vola a čo budem chcieť 😃veľakrát som ani do banky nemusela, už len na hotové podpísať

bbalin
18. feb 2024

@janka_266 Ďakujem pekne za tip, skúsim nabudúce ísť touto cestou 😃

nerko
18. feb 2024

@domenico34 mam ju velmi dlho. Aktualne Smart ucet bez poplakov, za mna ok.

olimuc
18. feb 2024

Za mna ok …
Mam svoju obet, kt otravujem so vsetkym. Zatial mi vzdy vyriesili vsetko rychlo, milo ma prekvapila poistka auta … sice drahsie ale vsetko poriesene velmi rychlo

domenico34
autor
19. feb 2024

@nerko Ako dosiahnem smart ucet bez poplatku? Da sa to vobec?

nerko
19. feb 2024

@domenico34 jasne. Ja som bola na pobocke a zriadili mi ho, kedze tam chodim casto. Myslim, ze sa da aj online zriadit.