M token Slovenská sporiteľňa

sasulka1111
14. apr 2024

Ahojte mam taky problém ohľadom aplikácie M token neide my potvrdiť platbu a ani sa prihlásiť kvôli tomu ze my píše ze som viac krát prihlásená :/v inom zariadení aj keď nechápem mam len jeden mobil .
Starý mobil my neide . Neviete my poradiť ako odhlásiť M token s iných zariadený?? Ďakujem.

muchotrafka298
14. apr 2024

@sasulka1111 jedna sa o Slovensku sporitelnu? Lebo tam je Token viazany na konkretny mobil, na zariadenie. Cize ho musis zo stareho zariadenia vymazat a nasledne cez George poziadat o novy token. Je tam niekolkostuponove overovanie a mne to tiez pri zmene mobilu neslo.

sasulka1111
autor
14. apr 2024

@muchotrafka298 Len že ten mobil my neide absolútne 😃

muchotrafka298
14. apr 2024

@sasulka1111 ty ho nevies ani zapnut a dat do tovarenskych nastaveni? Potom ti ostane jedine, ist do pobocky a opytat sa na to tam.

butterflyeffect
14. apr 2024

Prihlasa sa fo georga cez pc verziu nie appku. Je tam centrum bezpecnosti a tam odstranis predosle prihlasenie do M tokenu. Potom ti to uz pojde. Problem nastava v tom ze ked len vymazes Mtoken stale ostavas prihlasena a je umoznene len 5 prihlaseni na roznych zariadeniach a tam to vies vymazat. Pracujem v slsp

vlastnynazor
21. apr 2024

@muchotrafka298 to vazne? Tak ja som asi vynimka, lebo ja mam m-token k tomu istemu uctu aj na sukromnom aj na sluzobnom mobile a funguje mi na oboch mobiloch 🙂

butterflyeffect
21. apr 2024

@vlastnynazor mozes mat na 5 zariadeniach ale ak napriklad z tych 2 sa neodhlasis len vymazes appku stale ti to bude brat ze uz si na nich prihlasena