Metlife a PN
Baby ktora mate metlife mozte sa mi ozvat? Dik
Taktiez kludne napis ;)
Ahojte.mate skúsenosti aj s preplatenin PN z choroby(chrípky)? Čo treba doložiť? Ďakujem
@nivea777 Dobrý deň. Ak trvala Vaša práceneschopnosť aspoň 21 alebo 28 dní (podľa toho, aký variant máte v zmluve), treba k poistnému hláseniu priložiť kópiu potvrdenia o PNke a všetky lekárske správy preukazujúce liečenie počas PNky. Poisťovňa si v niektorých prípadoch môže vyžiadať ešte ďalšie dokumenty, ale toto by malo v princípe stačiť.
@martin_horvath zatiaľ neviem koľko presne to bude,dnes je 21.deň a na kontrolu idem až stredu. Ďalšie dokumenty? Žiadne ďalšie nemám,len od obvodnej ako odbery krvi,nasadenie liečby . Už som mala ísť do práce lenže domov mi doniesli nejakú bakteriu takže som do prace ani nestihla ist .
@martin_horvath ďakujem
Dobrý deň, mam Met Life ,bola mi vyplatená suma za úraz a chirurgický zákrok, mam v pláne zrušiť ale poistenie a založiť si nové. Dá sa to hocikedy, či musím čakať určitý čas? Ďakujem
@porkiac dá sa kedykoľvek ak platíte mesačne ale chcete si založiť nové v Metlife alebo niekde inde?
@janulikt84 dakujem za odpoveď. Chcem niekde inde.
@porkiac rozumiem len pozor na vyluky poisťovní
@janulikt84 co mate na mysli?
@porkiac každá poistovna má vyluky - malé pismenka kedy neplnia tak len nato si dajte pozor...Metlife ich ma najmenej...a pozoro aj na všeobecné podmienky
@janulikt84 dakujem❤️

@diaszoky co potrebuješ vedieť?