Paypal a peniaze

terezia001
23. máj 2024

Dobrý deň chcela by som sa poradiť ohľadom paypalu
V pondelok som cez paypal zaplatila za jednu vec z Nemecka z tým že som peniaze posielala ako za tovar aby som mala ochranu a peniaze sa mi strhli cez bankový účet…predavajucej peniaze prišli za pár sekúnd len nakoniec sme sa nedohodli a kupu zrušili…peniaze ešte v pondelok my vraj poslala na späť ale aj tak som dala spor keby náhodou…na internete píšu že by peniaze maly prísť do 5 dni niekde som čítala aj 7 dni a malo by to prísť na späť na bankový účet…tak som sa chcela opýtať ako dlho vám trvalo než sa vám vratili peniaze ?

Ďakujem

missviolet
23. máj 2024

fakt tolko dni - aj kalendarny tyzden. dokonca tusim aj 10 dni raz, bola som uz nervozna. ale vzdy prisli

terezia001
autor
23. máj 2024

@missviolet tak ďakujem za správu lebo sa aj bojím či to pride ale dala som to aj do sporu a počkám snáď to nebude trvať tak dlho

missviolet
23. máj 2024

pride to urcite, talto to proste funguje, pouzivam paypal strasne casto. ked peniaze prijimam, cinkne doslova hned, ked sa mi vracaju, cca tyzden to trva vzdy

terezia001
autor
23. máj 2024

@missviolet škoda že aj nám tie peniaze hneď necinkaju na účte no čo už treba čakať