Platba kartou Slovenská sporiteľňa

3. mar 2024

Dobry den, prosim kde najdem na IB slovenskej sporitelni kolko spolu som platila kartou? Ide mi o ziskanie uctu zadarmo, a potrebujem si sledovat kazdy mesiac ci som splnila podmienku a platila uz aspon 350 eur kartou.

egonsk
3. mar 2024

ved ked sa lognes, vo vypise vidis, ci to bol vyber z bankomatu, alebo platba, alebo prevod ... a kalkulacka po ruke za par sekund ti to spocita ;)

rosabella
3. mar 2024

Stiahneš si aplikáciu George od Slov. sporiteľne. V nej potom uvidíš všetky pohyby na svojom účte.

janai1
3. mar 2024

Keď sa prihlásiš do Georga tak klikneš vpravo hore na toho panáčika a potom Moja odmena

janai1
3. mar 2024

@egonsk alebo to urobí ako normálny človek a pozrie si to v prehľade 🤣

nelca84
3. mar 2024

@egonsk keby to chcela pocitat, tak sa asi nepyta 🙈

autor
3. mar 2024

@janai1 Dakujeeem, presne toto som hladala

janai1
3. mar 2024

a len teda doplním, že to ukazuje už zúčtované platby. Ak ich máš len v rezervácii tak nie sú ešte zarátané

egonsk
3. mar 2024

@janai1
@nelca84 no nepouzivam appku v mobile, takyto hazard ja nemusim, takze som nevedel, ze to tam je. A s tou otazkou a pocitanim sa pri precitani inych tem na MK vobec nemozem riadit, ze by sa niekto neopytal.

maranco
3. mar 2024

* Ide mi o ziskanie uctu zadarmo, a potrebujem si sledovat kazdy mesiac ci som splnila podmienku *
Nebolo by rozumnejšie sa nestresovať a založiť si účet zadarmo tam kde netreba sledovať a spĺňať žiadne podmienky?

katkaseiner
3. mar 2024

@maranco my tiez mame zadarmo vedenie uctu vo vub len ako rodina platime ovela viac cize si to nemusime strazit. Mozno ona ma sama ucet a minie menej tak si to musi sledovat. Tiez by som nesla do bank ktore maju ucet zadarmo len kvoli tomu uctu..

nikoletah
3. mar 2024

@maranco no ked len dana banka schvalila hypoteku tak ani nie 🤷🏻‍♀️

marienka12345
4. mar 2024

Dobry ,ako sa sa ziskat ucet zadarmo ?
@katkaseiner

katkaseiner
4. mar 2024

@marienka12345 niektore banky ho maju hned, ja mam vub a musim splnit nejake kriteria...mam hypo, pravidelne sporenie, pouzivame kreditku, trvale prikazy a 6e vzdy vratia

labelo
5. mar 2024

@egonsk netreba nič počítať,má to v apke pekne v časti moja odmena zobrazené😉

labelo
5. mar 2024

Ako píše janai1,tam to pekne vidíš

erikkovac
16. apr 2024

mňa si minule zavolali do banky a oznámili mi že SLSP od 1.7.2024 prichádzajú s novými obchodnými podmienkami a ucet čo teraz používam bude stať cca 15-20€ ( klamal by som neviem presne ) tak mi navrhli novyucet že ten bude stať síce 9€ ale pri mojich operáciách a trvalých príkazoch mi ho vedia dať za tuším 1,90€ ale musím si spraviť nové karty k tomu úctu lebo kartu čo mám bude spoplatnená neviem presne o akú čiastku išlo ( už som bol inde s tlakom 🤭). Jednoducho to je asi tak ty nám daj 30€ a nech ta nevidíme celý rok ak tu vkročiť dak si prines ďalších 100€. Aj za vklad cez bankomat mi na podnikateľskom účtujú 😂

labelo
16. apr 2024

@erikkovac môžeš si ten účet space x preradiť na space,ak splnis dve podmienky,že zaplatíš kartou 250 eur a odídu ti z účtu tri platby máš ho bez poplatkov,teda ak nutne nepotrebuješ mať kartu platinum

janai1
16. apr 2024

@labelo ak má viac ako 26 rokov tak je to 350€

labelo
16. apr 2024

@janai1 áno má to byť 350 eur,nevšimla som si preklep😉