Potrebujem poradiť ohľadom životnej poistky

15. nov 2023

Je tu niekto nezavisly poradca? Potrebovala by som poradit ohladom životnej poistky aka by bola pre mna najlepšia. Chcem nazor od viacerich

sweet20
15. nov 2023

no nepoznam tvoje ciele, neviem nic o tebe, zdravotny stav, prijem.. nic .. robi sa to individualne

ibrunova
15. nov 2023

Za mňa- žiadna

autor
15. nov 2023

@ibrunova prečo

sweet20
15. nov 2023

@ibrunova ziadna ak mas x tisic na liesbu.. napr rakovina, trvale nasledky.. vtedy to nepotrebujes ked mas cca 100 000 len tak.. a je to viac ked clovek ostane trebars invalid

autor
15. nov 2023

@sweet20 my mame v rodine rozne choroby, odraža sa to nejak na cene poistneho? pozeraju sa na stav rodiny či len jednotlivca,?

sweet20
15. nov 2023

moze ale nemusi.. ide hlavne o vas ale v dotazniku sa pytaju aj na rodinne choroby..

ivkav5
15. nov 2023

Samozrejme, že musíte v dotázniku odpovedať pravdivo a pýtajú sa aj na rodinnú anamnézu, na choroby, ktoré sa u vás v rodine vyskytujú. Ak niečo zatajíte, tak vám poisťovňa nevyplatí ani cent.

maminka2013
15. nov 2023

ak chceš riešiť poistku, treba vedieť ako si na tom zdravotne - prípadné komplikácie s chorobami, už vzniknutými, či úrazmi /poúrazové stavy/ - musíš si byť vedomá, že ak sa niečo stane a príčinou bude už zistená komplikácia pred poistkou, nebude ti nič hradené /časté využívanie bolesti krížov a s tým spojené následky/.. tiež z osobného názoru je zbytočné dávať do poistenia trvalú invaliditu celú, pretože dnes je skôr nemožné aby ju priznali - skôr by som riešila polovičnú - tam je väčšia možnosť .. rovnako by som si nedávala platený pobyt v nemocnici - môj názor je ,že aj tak za to neplatím /pokiaľ samozrejme nie si na tom tak, že by si si chcela platiť niečo súkromne nadštandartné/.. treba naozaj zvážiť, čo z ponúkaného ti treba a za čo nechceš zbytočne vyhadzovať peniaze... apropo - najlepšia poistka je taká, ktorú nepotrebuješ ;)

maminka2013
15. nov 2023

niekedy ti poisťovňa môže povedať, že ok, aj napriek nejakému zdraovtnému stavu /ľahké ochorenie/ ťa vezmeme do poistenia, ale cena bude vyššia...

autor
15. nov 2023

ak tu je nejaky poradca (nezavisly samozrejme) napište ozvala by som sa vam do spravy, Ďakujem

matus_ik
15. nov 2023

Ahoj, kľudne sa ozvi do správy 🙂

valer88
15. nov 2023

Kľudne napíšte správu, spolupracujeme so všetkými poisťovňami, neje problém to prekonzultovať.

sweet20
15. nov 2023

ja som tiez nezavysli ak potrebujes viac nazorov

jarka_black
15. nov 2023

Ja som z Uniqy, hovorím na rovinu. Pracujem ale nezávislo, lebo ma živí príjem odinakiaľ. Takže ak máte odvahu, napíšte mi. 🙃

janulikt84
15. nov 2023

Neda sa to povedat len ze ktora je naj.Nakolko kazda ma svoje vyluky...kazda obmedzenie..cize ak chcete vediet viac napiste mi zakladne info.Dolezity je aj Vas zdravotny stav a aj vek.A v neposlednom rade aj ci mate deti - a kolko napriklad aj dlzite - vsetko sa da nastavit...

andrej241
15. nov 2023

To bude záležať od vás od príjmu a zdravotného stavu viem vám ponúknuť skoro všetky