Prišiel vám už daňový preplatok?
Tento týždeň už 250 téma ohľadom preplatkov 🤦🏻♀️
@tetapetra tiez nechapem.
Majú čas do 10.5. Ak aj niekomu prišiel, tebe to nijak nepomoze
Zalezi kedy si podala DP,ak v januari tak to by si uz mala asi mat..
nieje to jedno kedy pride? pride bude na ucte.
Ano, vcera, spolu s vyplatou 🙂. Naco potrebujes tuto infomaciu?
danovaci na vyplacanie preplatku maju cas neboj sa, nikdy mi to neprislo skor ako zaciatkom maja 🙂
@autor v prvom rade musis upresnit, akym sposobom ti boli vysporiadane dane - bud si poziadal o rocne zuctovanie a to ti zamtel urobil - v tomto pripade ma zamtel povinnost preplatky vratit najneskor v mzde za april, teda podla vyplatneho terminu najneskor v maji. Preplatok bude sucastou vyplatenej mzdy.
Pokial si si podal danove priznanie, tak DU ma povinnost vratit preplatky do 9.5.2025, ak bolo vsetko tak ako malo byt a boli prilozene vsetky povinne prilohy. Je uplne jedno, kedy si danove priznanie podal, termin vyplaty to nijako neovplyvnuje.
Prišiel dakomu daňový bonus ďakujem
@majo1994 urcite ano. A niekomu este len pride - prvy posledny termin je 9.5. 2025, druhy posledny datum je 30.5.2025. Podla toho, kto ho bude vyplacat.
Stacilo si precitat odpovede v diskusii.
@katarinaba a zamestnavatel do kedy ma poslat.
@balerina2025 najneskor v mzde za april. Podla vyplatneho terminu, co moze byt ten druhy posledny datum.
@katarinaba aha tak v maji, dakujem krasne
prišiel už dakomu daňový bonus ??(okres LC)

nie