Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

manika77
12. aug 2009

noo ja som taka nastvana ze vam to musim napisat...tak maly ma malo zeleza od narodenia ☹ kazdy mesiac chodime na krvicku..uz mal take nizke ze nam nasadili maltofer kvapky brali sme ich sest tyzdnov dvakrat denne..vcera sme sli zase na krv ja som si myslela ze to bude ok 😒 ...ale volala som kvoli vysledkom a zeleza ma este menej ako pred kvapkami 😠 tak na ktoru rit sme ich brali ☹ zbytocne som to donho tlacila 😒 ..pritom papame sestkrat do tyzdna masko so zeleninou a raz zltok do tyzdna...tak ja uz neviem ☹

pipinka82
12. aug 2009

tak ako Manika malý je už natom lepšie??? 😅 Ryanko buvinká ja som navarila Bolonské cestoviny a tarhonu s stým perkeltom čo som ti spomínala a ešte som spravila tú piškotovú tortu 😝 😉 no a teraz natlačím do hlavy xixixi a idem odpočívat 😉 😉 ozvi sa ak niečo s Markom dobre???!!! 😎

manika77
12. aug 2009

vobec mu neklesa teplota ☹ stale spinka ☹ ☹ ☹

pipinka82
12. aug 2009

to fakt už prešli 3 hod.nie??? skús mu ešte dat ten čípok 😝 chudatko moje 😔

manika77
12. aug 2009

noo uz som dala a nic..ked mu neklesne asi ho zoberiem na pohotovost alebo ja neviem uz od rana sa mu drzi stale ta ista teplotka ☹ radsej nech nespava ale nech neni chory 😔

pipinka82
12. aug 2009

hm ale na pohotovosti ti povedia len toklo že čípok mu dajte a nič viac ti nespravia to radšej zajtra zbehni k doktorke 😔

manika77
12. aug 2009

no lenze cipok uz dostal dva a nic vobec neklesla..a na noc zvykne horucka este vystupit..volala som zo zuzkou sak ona je sestriccka a vravela ze ked neklesne s nim treba ist 😒

pipinka82
12. aug 2009

hm tak skús no uvidíš čo ti povedia 😅 a možno mu dajú niečo iné a možno si vás tam nechajú 😝 no snad nie 😅

manika77
12. aug 2009

jezis to mi nehovor ani zo srandy...boze drbnuta teplota... ☹ jaky je zniceny zasee haja uz tretikrat dneska

pipinka82
12. aug 2009

tak sa nečuduj horúčka skolí aj nás nie ešte malého 😅 ja by som tiež spala celý den a Ryan to asi by prespal tiež den xixi 😀 no ale hádam do večera sa zníži aspon nech na noc klesne 😔 tak ozvi sa na večer čo sa deje s vami dobre??? idem off a večer tu budem papa 😉

manika77
12. aug 2009

dam ti vediet pa 😉

ninny
12. aug 2009

ahooojte 🙂 ako sa máte?

Dlho som tu nebola.. mali sme doma rušno🙂) v sobotu sme mali krst a s manželom sme si zopakovali manželský sľub, tento krát v kostole... 🙂) bolo to krásne.. a konečne videla aj moja mamina svojho vnúčika.. pracuje v Nemecku a skôr nemohla prísť.. tak zostala dlhšie.. aj moja sestra s rodinkou.. 🙂

ninny
12. aug 2009

pozerám, že Marko horučkuje.. dúfam, že bude čím skôr OK..

siwike25
12. aug 2009

Awojky.
Maninka čo mate nove??už mu klesla??daj vediet,oky???
Pipinka idem si spravit aj ja tie fotky,heheehh.Potom kukni.
Danona Ten film čo hovoriš ma 4 časti,každy je do toho blazon.Hheeheh.A ja mam prvu čas doma na dvd,béééé béééééééééé,Chceš???? 😉 😉 😉 Je to docela dobre ale za to čitat by sa mi to necelo,počkam si na dvd,heheeh 😉 😀 😀
Niny videla som ta pri bille aj s mužikom 😉

manika77
12. aug 2009

noo markovi vysla pobede horucka na 39,6 po odcitani ☹ tak sme sli na pohotovost ale tam bola taka mudra krava tak musime vyckat do rana ☹

siwike25
12. aug 2009

Jaj,bud rada že si vas tam nenechali,rob mu zabali:- ☹

pipinka82
12. aug 2009

no idem kuk siwi 😀 a videla si moje dnes??? 😀

siwike25
12. aug 2009

Noooo videla som,super ne??Pridavam zameškane fotky na facebooku:-ˇ)) už mi to ide
Ja som dneska dostala kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu retiazku,bééééé béééééééééé 😉 😉 😉

pipinka82
12. aug 2009

heej no ja dostanem zajtra tiež niečo 😉 ale hlavne že dojde mucko večer už sa strašne teším 😀 tak ma tu nečakajte do nedele xixixi 😀 😝 naplno sa venujem mužíčkovi xixi 😀 a flákačky na trhoch to istia 😀

Siwi zajtra mi volaj ked ideš von ja tam budem dobre 😀

siwike25
12. aug 2009

nemam kredit,hehehe o 16.00 viražam z domu 😉

pipinka82
13. aug 2009

no jasne xixixi 😉 hlavne že máš paušál xixixi 😉

Baby manika s Markom v noci išla do nemocnici a nechali si ich tam Marko mal strašne vysokú teplotu ☹ tak čakám na dalšie info od nej malí mal až 40 teplotu 😔

pipinka82
13. aug 2009

tak horúčku mu stiahli až nad ránom s injekciou 😖 a teraz je lepšie aspon že tá horúčka neni vysoká ale má trocha hnačku 😖 sestričky vraveli ževraj je v ovzduší táto viróza že majú tam viac detí s horúčkami a hnačkou 😔 tak prajem skoré uzdravenie 😉 a vám aby detičky nič takéhoto nepochytali snad aj nás to obíde 😉 nerada by som na malého narodky aby sa trápil v horúčkach ☹ pekný den 😎

danona
13. aug 2009

manika-zelam skore uzdravenie 🙂
siwike-ja viem, uz idem citat druhu cast.. film mame doma, no chcem to pozriet az ked to precitam.. 😉 je lepsie najskor precitat a az potom kuknut 😉

kristinabianka
14. aug 2009

Manika aj my ti prajeme skore uzdravenie 🙂
danona ako si sa zabavala 😉
my sme nakoniec isli di stopu ale ale nic moc a okolo druhej som isla pre mangelika do arkadie a odtial domov

kristinabianka
14. aug 2009

pipinka82 ryanovi zelame aj s biankou krasny narodeninovy den 🙂 🙂 🙂

danona
14. aug 2009

pipinka- vsetko najlepsieeeee 😵 😵 😵 😵 😵
manika-co malinky, je lepsie?
kristinabianka-vcerajsok stal za 🤐 🤐 🤐 po desmode som isla domov,stiahla som aj polovicku.. 😀

petruci6
14. aug 2009

pipi vsetko naj ryankovi 🙂 🙂
aj ja som vcera bola na Desmode
boli perfektnyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂

manika ako sa ma malicky? nam nakoniec brali tu krvicku,na druhy den vysledky,nie sme chudokrvny nastastie,ze je len bledula
ved som vysvetlovala dr ze ju chranim pred slnkom
teraz tam ma este modrinku chudatko

pipinka82
14. aug 2009

Babule 🙂 Dakujemeeeee s Ryankom za blahoželanie 🙂 veru pred rokom o takomto čase sme už boli spolu po prvý krát 😉 bože ako to ubehlo 😎 ani sa mi verit nechce 😅

😎 prajem pekný večer 😎

manika77
15. aug 2009

ahojte tak prave sme dosli domkov 😉 dakujeme ze ste na nas mysleli 😉 jaaj baby to si neviete predstavit co som zazivala noo hrozza ☹ bol uplne hotovy ☹ ☹
peti tak asponze mate vsetko ok 😉

manika77
15. aug 2009

noo nikoho tu neni?? som si chcela popisat..trosku civilizacie 😒 sak tam sme boli medzi styrmi stenami iba 😔