Aké potreby potrebujem na pletenie, ak som začiatočník?

oravienka1988
12. okt 2019

Dievčatá môžem vás poprosiť o radu čo presne budem potrebovať keď chcem začať pliesť?Chcela by som začať a nejaké videá som si už aj pozerala a veľmi by som to chcela vyskúšať... Viem len že potrebujem dve ihlice, háčik,priadzu....a ešte?(neviem či som to dobre pomenovala😅)Ďakujem krásne za každú radu ❤️

79viktoria79
12. okt 2019

@oravienka1988 ihlice na pletenie,hacik na hackovanie,plus teda nejaku väčšiu ihlu

renata147
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
12. okt 2019

@oravienka1988 kup si vlnu a rovno si nechaj v galanterke poradit aj vhodne ihlice na danu priadzu, lebo ihlice su ocislovane, cisla su na stitku na vlne doporucene, ale mozno bude lepsie, ak Ti poradi predavacka (aj ked nie kazda poradit vie), proste je dolezite kupit vhodne ihlice, nie uplne hocijake. Ak budes chciet obhackovat (pre zaciatok doporucujem zacat s jednou technikou, nie dvomi, takze staci strikovat, ked budes zrucnejsia, mozes aj hackovanie pridat), tak aj vhodny hacik. Ak nemas doma ihly s velkym uskom, tupou spickou-teda na zosivanie vlnenych veci, tak si kup aj to, noznice asi mas. Vyber si nieco jednoduche, napr. sal a mozes zacat.

oravienka1988
autor
12. okt 2019

@79viktoria79
@renata147
@dskjhfdlkdjhl Ďakujem vam krásne za všetky rady ...idem na to 😎