Háčkovanie

smutnysmutko
22. nov 2022

Dobrý večer, sú tu nejaké háčkarky? Chcem sa spýtať ako ste sa k háčkovaniu dostali, ako ste sa učili (videá/ knihy) a prípadne kedy ste uhačkovali svoj prvý “projekt”. Ja som sa na to dala pár dní dozadu ale totálne som tomu podľahla ❤️ Dúfam, že ma ten entuziazmus bude držať 🙂

lenkine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina1001
21. feb 2023

@smutnysmutko držim palce a dufam ze vás to doteraz neprešlo ja som sa prvy krat naucila hackovat na kruzku na zakladnej skole hackovala som take jednoduche veci saly ciapku celenky na strednej som skusala hracky a vsak nevedela som kde hladat po dvoj rocnej odmlke a patraniu som sa ktomu vratila hackujem teraz rôzne hračky ci dekoracke navody hladam bud na pintereste zdarma alebo etsy platene po pripate youtube ci nejake fb stranky po pôrode som to rozbehla trosku viac a zacalo som hracky aj predavat vedsinou to vinasa na kupu dalsich vln ale mam neskutocnu radost ked vidim tie nadšene deti a rodičou či staršie panie ked si kupia nejaku dokoraciu ja len drzim palce nech vam to vydrzi ja uz si asi neviem predstavit zivot bez vln a hackovania 😍😍 ospravedlnujem sa za gramatiku a chyby