Kto by vedel ušiť plyšákov podľa obrázku ?

maj98
24. jan 2020

Ahojte potrebujem nejakú mamičku ktorá by mi vedela usit plysove hračky podľa obrázku nakoľko neexistujú...prosím ozvite sa sikulky 😊

miriam1983
24. jan 2020

@maj98 skus dat foto 🙂

maj98
autor
24. jan 2020
maj98
autor
24. jan 2020

@miriam1983 takých malých stačí keď by mal ten najväčší cca 20 cm a tie malé 10 cm

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 a nemozu byt hackovane tie hracky? Musia byt plysove?

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova rozmýšľala som aj nad hackovanymi ale všetky hackovane hračky čo sme mali doma sa začali rozpadavat, ale keď viete kvalitne hackovat tak ze zvládnu tie hračky aj hranie a nie len sedet na policke tak určite by som brala aj hackovane

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova pozerala som v albume vaše práce nádhera, naozaj krásne úžasné...❤

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 dakujem 🙂 nenukala som konkretne seba.. je tu koooopec kociek (daleko sikovnejsich....). Je pravda, ze tie hackovane, vzdy mierne povolia, hlavne ked su hry "akcnejsie". Ale ziadna sa este nerozpadla a ani z nej nie je vylozene handra. Skuste sa pridat do skupiny o hackovani a urcite sa to tam bude dat riesit 🙂

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova ďakujem za tip. Prosím kde ste sa naučila tak hackovat? Na kurze alebo doma sama? Prosím pošlete mi link na tu skupinku? Ďakujem

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 zaklady ma svojho casu naucila babka, retiazku a kratky stlpik...to bolo este v detstve...a potom na materskej som sa tomu zacala venovat opat. Velky pomocnik je youtube, su tam navody podla, ktorych uhackuje hracku aj niekto, kto hacik predtym nedrzal ani v ruke. Taktiez su krasne knizky s navodmi. Pinterest praska vo svikoch.. kazdy vecer si vravim: "nebud blba, necum tam... je toho kvantum. Toto som dorobila vcera

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 link na skupinu, neviem ako je to tam s predajom.. ale isto baby budú vedieť.. a kto vie, možno Vás to osloví a pustíte sa do toho sama. 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/1861/?ref=profile

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova ďakujem pekne...pravdupovediac odkedy som na materskej sa pohrávam s myšlienkou hackovat. Už som si aj háčik kúpila aj klbko a pozerala som nejaké videa na youtube. Lenže problém je že som z toho zmätená, neviem prečo mi to nejde, môže byť pre to že som lavacka? Ale povedala som si že keď deti pojdu do školky a ja budem mať viac času tak sa prihlásim na nejaký kurz 😁 ale teším sa na to ako budem možno raz hackovat

danka808
24. jan 2020

Hmmm ja som sa na to tiez tooolko krat chystala, no nejde mi to. Neviem, asi nie som proste typ na take daco

maj98
autor
24. jan 2020

@danka808 😁 poznám ten pocit

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 aj ja som lavacka... 😉

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova fakt? A lisi sa to nejako v hackovani pre pravakov? Mám to robiť zrkadlovo ako na videu?

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 ja som sa naucila hackovat ako pravak 🤷‍♀️

maj98
autor
24. jan 2020

@jankalukasova ufff no tak to je výzva 😁 naozaj šikovná ženská

jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 ja som sa nad tym volako nezamyslala.. proste som si to chytila do ruk tak ako bolo zobrazene... 🤣

jankalukasova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankalukasova
24. jan 2020

@maj98 dajte do google, ze hackovanie pre lavakov... hned su tam videa 🙂

danka808
24. jan 2020

@maj98 ako hrozne rada daco vyrabam alebo kreslim. No na vysivanie, hackovanie a pletenie tak to som antitalent

lubik87
24. jan 2020

@maj98 ahoj ja hackujem podľa obrázku aj z takej chlpatky že sú ako plyšové ak by si mala záujem o nejaké foto mojich autorských práv napíš správu pošlem 🙂 ale hneď píšem že mám plno do konca februára zatiaľ 🙂

tomaskovamaminka
25. jan 2020

@maj98 Netreba sa toho bat, treba skusit, videa vela pomozu 🙂 A ak nie, tak v tej skup co tu je link, tiez sa najdu ochotne mamicky a poradia 🙂

maj98
autor
25. jan 2020

@tomaskovamaminka ďakujem pekne za povzbudive slová 😊