Kurz šitia v Nitre

danielak84
25. máj 2020

Ahojte zienky.Neviete ci v Nitre robia kurzy sitia pre zaciatocnikov?Popripade neviete o nejakej milej krajcirke ktora by bola ochotna ma priucit tomuto remeslu?Dakujem

judar
25. máj 2020

Uprimne da sa to naucit aj samo a uz len dopilovat cez knihy ci videa ...a co sa tyka kurzu je to pomerne drahe na to co to obnasa v zakladoch- porovnavam to so svojim skillom v uplne inom odbore, sama sit neviem za 4 dni som zrepasovala sijaci stroj z kovosrotu a na piaty skratila rodinnym prislusnikom rifle a nohavice a pozasivala na nom a to som nepozerala ani videa absolutne na nic a ani necitala nic ani sa neradila....ale inak niekde som videla nejaky inzerat za niekolko stoviek eur na kurz sitia len uz neviem kde treba pozriet cez google tam sa isto nieco da vyhladat

johaninka
25. máj 2020

akousit.sk Katka Berceli Olesova skús jej napísať na FB či to ešte robi

danielak84
autor
26. máj 2020

@johaninka dakujem velmi pekne,uz som sa s nou skontaktovala.

danielak84
autor
26. máj 2020

@judar mas pravdu,tie kurzy su dost drahe.Da sa co to odpozerat ale nie vsetko.Skratit nohavice a usit nieco jednoduchsie nie je problem,doteraz som to robila v rukach.Kupila som si stroj na taketo veci ale nejako som zatuzila sa trosku viac tomu venovat a sit veci detom aj sebe a na to potrebujem odbornika aby ma naucil strihy a vsetko co treba.

judar
26. máj 2020

@danielak84 na strihy su casopisy dokonca aj stare kde su strihy vysvetlene ...a odbornici v dnesnej dobe moc neexistuju ked uz kurzy robia ludia co vysli z kurzu tak to sa mi zda smiesne trochu