Menovky na prvé sväté prijímanie

eribery
3. máj 2021

Ahojte, viete niekto vyrobiť menovky pre prvoprijimajuce detičky do kostola ? Nejaké srdiečka alebo sa nechám rada aj prekvapiť niečim ..potrebujem len 8ks ..

marci77
3. máj 2021

u nas bolo taketo nieco, neviem teraz rychlo najst lepsiu fotku

solida1
3. máj 2021

@eribery srdiečka objednané cez net, nalepené meno 😉

lucka878
3. máj 2021

@eribery Ružence s menami deti sú tiež super 😊

eribery
autor
4. máj 2021

@solida1 super🙂 a kde by som našla na nete tie srdiečka ? Ďakujem 🙂

eribery
autor
4. máj 2021

@marci77 Ďakujem , krasne 🙂 a to ste si vyrobili ? Hľadám inšpiráciu a postupy alebo nejaký link kde sa dá objednať 🙂

eribery
autor
4. máj 2021

@lucka878 Máte prosím fotku ako to vyzera? Ďakujem ☺️

lucka878
4. máj 2021

@eribery Ja som objednavala ruženec pre maminu z tejto stránky po telefóne veľmi milá pani, majú tam aj reálne fotky ako vypadaju hotové s menom, www.ruzence.sk

marci77
4. máj 2021

@eribery uf, u nas to sila asi miestna krajcirka ....ani neviem, ale bolo to krasne, potom to deti dostali domov

eribery
autor
4. máj 2021

@lucka878 pozerala som stránku ale fotky som nenašla ako to vyzera s menom.. neviem si to predstaviť , kde to meno je aké to je veľké , ale nápad ako darček to je super 🙂

eribery
autor
4. máj 2021

@lucka878 už som to našla , takze toto ste mali v kostole ako výzdobu niekde zavesené? Lebo ja teraz zháňam do kostola výzdobu a tie mena by nebolo vidieť . Ale ako darček to je super.

lucka878
4. máj 2021

@eribery To ani nie do kostola, skôr deťom ako darček je to vhodné a budú mať pamiatku, vedia vám vyrobiť aj dátum na ruženec. Ja som tak mamine dala s menom a dátumom a veľmi pekne to spravili.

alexa21
4. máj 2021

@eribery ja som našim vyrábala a myslím, že sa páčili..
Bolo to zavesené v kostole a po omši si to decká vzali

lucka878
4. máj 2021

@alexa21 Jasne aj to je krásne 😊

eribery
autor
4. máj 2021

@alexa21 Jej, to sú drevené srdiečka ? Potom namaľované a napísané meno ?

alexa21
4. máj 2021

@lucka878 dakujem😍
@eribery dakujem😍nie je to drevo, ale taky akoby kartón.
Vraj sa to používa aj pri nabytkarstve.. Nepamätám si ten názov, obchodné ale Mam doma ešte zvyšky tak keď prídem domov z práce môžem pohľadať a cvaknut.
A potom som natrela bielou farbou len tak such buch nech to ma retro nádych😂
Zlata farba bola fixa

alexa21
4. máj 2021

@eribery a tie male srdiečka som kúpila v tedi za 1 euro.

eribery
autor
4. máj 2021

@alexa21 moc ti ďakujem lebo nájsť inšpiráciu na nete je ako hľadať ihlu v kope sena a už ozaj musím niečo skúsiť lebo čas tlači na pílu 😀😅

solida1
4. máj 2021
eribery
autor
4. máj 2021

@solida1 toto by bolo super ale bohužiaľ mi nič take nenašlo v Googli a ani na tej stránke 😞

alexa21
5. máj 2021

@eribery vôbec nemáš za čo😍.
Včera som sa po zabudla, tak len ráno narýchlo som ti to cvakla, neviem ci pomôže..
Kúpila som to v takom väčšom papiernictve, predávalo sa to na kusy..
Držím palce a potom určite posli fotku co si nakoniec vymyslela😊

eribery
autor
6. máj 2021

@alexa21 ďakujem , momentálne sme s malým chorý ale keď sa doliecime hneď idem vyrábať 🙂