Aká je pediatrička MUDr. Kochanová z Petržalky?

lialiata
25. okt 2012

Ahojte,
nemate niekto skusenosti s pediatrickou Kochanovou z Petrzalky? Neviem na nu najst ziadne odporucanie -- dobre ani zle..
hladam lekarku pre svoje babatko.
Dakujem velmi pekne

Lialiata

1ingrida1
26. okt 2012

Ahoj, my sme chodili k Herczegovi, teraz ku Kochanovej.. moj syn je trosicku iny a je velmi zlozite ho vysetrit.pani kochanovej som to vysvetlila hned na zaciatku,ona mi povedala ze s tym nema problem.vysetrenie prebieha asi tak,ze maly je schovany za mojim chrbtom,a pani doktorka si musi skoro klaknut na zem a vysetruje ho za mojim chrbtom. doslova. pusinku teda hrdielko ked nechce ukazat,nebude nutit,je velmi mila a nepredpisuje hned antiibiotika.aj sestricka je velmi mila.maju individualny pristup,su chapave,neponahlaju sa,takze sa moze stat ze budes vnutri aj pol hodku.to sa ale odraza aj v cakarni.zatial som s nou velmi spokojna. je jasne ze ak mas babatko tak mas prednost samozrejme. ked ides mimo poradne

simema
7. nov 2012

Ahoj,chodím k nej s detmi,som veľmi spokojná,tak ako bolo spomenuté antibiotika nepredpisuje hned,je trpezlivá,milá a hlavne ked sa pýtam,chcem poradiť tak ma počúva,poradí.Sestrička je tiež super.Aj ked bývame už v Šamoríne a máme to dost od ruky,ale ostávame dr.nemeníme 🙂 .My sme v čakárni nikdy nejak dlho nečakali.A babetka majú prednosť

lurina
27. nov 2012

Ahoj, ja som tiez spokojna. Ako bolo pisane, pani doktorka je skor za miernejsiu liecbu, s atb sa naozaj neponahla, na druhej strane posle aj na vysetrenie, ked treba. Zda sa mi, ze respektuje matku, vypocuje jej nazor, nestalo sa mi, ze by ma nejak zhodila alebo mala povysenecke komentare. Vyhodou sa mi vzdy zdalo aj kratke cakanie (ale na druhej strane nie podozrivo rychle vybavenie v anbulancii). Naposledy sme si to tam vsak aj my odsedeli, ale zrejme je to smrtou dr. Herzega, ked si ostatni lekari museli rozdelit jeho pacientov. Predpokladam ale ze je to asi len prechodny stav. Drzim palce nech sa dobre rozhodnes 🙂

bibi21
20. sep 2013

ahoj ja som tiež spokojna s p. doktorkou.

willy_wonka
20. sep 2013

Ahoj, nehovorim,ze je zla lekarka, ale spokojna som nebola, nasla som si druhu, ktora mi viac vyhovuje, tak som od Mudr.Kochanovej odisla.