Ako postupovať pri vybavovaní si centra Adeli v Piešťanoch?

erickaeli
25. júl 2019

Ahojte mamičky. PROSÍM VÁS je tu nejaká mamička ktorá mi vie poradiť ako postupovať a vybaviť Adeli Centrum dcérke? Žijeme v Nemecku a vraj to Nemecka poisťovňa prepláca neviem však aky má byť postup vybavenia. Ďakujem za rady pekný deň 🙂

ildiko36
25. júl 2019

@erickaeli zavolaj do Adeli a spitaj sa ..v pripade sa poinformuj v nemecku priamo v poistovni..oni su ochotny vsetko vysvetlit..aj mne vsetko podrobne vysvetlili(ohladom niecoho ineho) aj brozury daju kde mas vsetko napisane

mogaa
25. júl 2019

@erickaeli v prvom rade si to zisti v tvojej posťovni či ti to vôbec preplatia keďže to nie je v Nemecku a čo k tomu potrebuješ doložiť.....následne to konzultuj s Adeli centrom.....Tu je postup iný keďže väčšina pacientov sú samoplatcovia alebo cez rôzne nadácie....Rovnako ak sa to náhodou podarí vybaviť niekomu cez Dôveru, je to uplne iná poisťovňa ako nemecká, čiže aj iné podmienky na schválenie a preplatenie....

erickaeli
autor
6. aug 2019

@mogaa Preplatia mi to. Žijeme tu s manželom a dcérkou mame na to nárok všetko som si vyzistita. Známa zo SVK bola v Adeli a bola tam prevažne Nemecka klientela.

erickaeli
autor
6. aug 2019

@ildiko36 ďakujem veľmi pekne. Boli tu bemo3 ochotný v poisťovni a všetko mi dôkladne vysvetlili. Preplatia Nam to. Čakáme na termín 🙂

ildiko36
6. aug 2019

@erickaeli nemate začo a držim palce aby ste cim skor dostali termin

mimaxari_michaela
27. jan 2021

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, že za aký dlhý čas sa Vám ozvali z Adelu po odoslaní lekárskych správ... A ci, zoberú každého klienta alebo len tých ktorích sú pre nich vhodní.... Ďakujem veľmi pekne za odpoved❤️