Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Augmentácia pŕs - kam a ku komu ísť?

Plastická chirurgiaOperácie
7. nov 2019

Ahojte zienky. Verim ze sa tu najdu aj take co tento zakrok podstupili. Zvazujem teda viac menej som rozhodnuta podstupit plastiku. Chcem si dat po 2 detoch a rapidnom schudnuti upravit svoje prsia ak sa tak daju vobec este nazvat 😕. Ale to bokom. Neviem sa rozhodnut kam a ku komu ist. Zatial som najviac naklonena ist do Eve klinic v BA k dr. Fedelesovi najma kvoli novej technike vkladania implatatov cez maly rez. Za vase rady, skusenosti, zazitky vam budem vdacna 😊

trinity_77
7. nov 2019

Eveclinic TOP, pan doktor Fedeles je skvely, absolvovala som zakrok minuly rok a maximalna spokojnost, ak chces tak napis 🙂

maggy555
28. nov 2019

Súhlasím dr. Fedeleš je skvelý. Mňa operoval v Yes Visage nedávno a výsledok si nejdem vynachváliť. Hojenie prebehlo celkom rýchle čo som bola šťastná. Mala som len troška opuch a citlivé prsia ktoré sem tam ešte cítim. Inak super

henina251
26. mar 2020

baby mozem sa spytat, maly rez-myslíte okolie bradavky/dvorca alebo pod prsníkom?

maggy555
26. máj 2020

@henina251 Myslí sa tým rez pod prsníkom. Ten implantát sa dá vložiť pekne aj cez krátky rez takže jazva je úplne maličká a ani ju nevidno. Je to super že tie jazvy už nie sú ako kedysi. Rez v okolí dvorca sa robí asi len u modelácii, takže to neviem ako vyzerá. Mne dával dr. Fedeleš len implantát nepodstúpila som modeláciu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre