Centrum reči Dialóg v Bratislave. Máte skúsenosti?

katrin
24. aug 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto centrom v BA na Jelačičovej? Ďakujem

katka1981
17. júl 2023

Baby mne sa ozvali z dialogu teraz asi 2 tyzdne dozadu a to som ich kontaktovala v marci 2022. Nastastastie mame najlepsiu logopedicku na svete, a okrem R uz syn vie vsetko. Ked je unaveny nehovori vzdy L, ale to je uz nadhera ked porovnam ako rozpraval pred 2 rokmi. Cize Dialog som zrusila. Cakali sme na termin rok aj 4 mesiace. Trsoku dlho na prvotne vysetrenie.

lluciiiii
17. júl 2023

@katka1981 a kam chodíte k logo? Syn tiež chodí aj do dialógu chodil a nejak zlepšenie nevidim

ketere
17. júl 2023

@katka1981 vieš mi prosím posunúť kontakt na logopedičku? Ďakujem

sesilia
17. júl 2023

@katka1981 mozem aj ja poprosit kontakt na logopedicku prosim?

erikavesela
18. júl 2023

@katka1981 poprosim kontakt na logopedicku...dakujem...my chodime do dialogu, ale teraz maju problemy a mozem byt rada, ze mame termin 1x za mesiac, co je neskutocne malo a navyse odisla stade ta, kt.synovi velmi pomohla...dakujem

katka1981
23. júl 2023

Dievcata sem davam kontakt, lebo viacere pytate:
Ambulancia klinickej logopédie (Nemocnica sv. Cyrila a Metoda) - Mgr. Dagmar Gregorová
Adresa: Antolská 11 - 851 07, Petržalka (Bratislava) - Bratislava
Poliklinika, poschodie: 1, dvere: 124
Telefón: +421 2 6867 3519

katka1981
23. júl 2023

@lluciiiii, chc to cas, maly rok bral bachove kvapky specialne namiesane na jeho potreby, nielen kvoli reci, plus Omega 3,6....zaklad je zistit v com je problem. V skolke nevedela, ze treba ist na usne, psychologicke.... tu nam hned na prvom sedi povedala, ze ma hypotonicky jazyk, ziadna usna, ziadny psycholog. Neskutocne som jej vdacna. A maly ju ma velmi rad.

erikavesela
23. júl 2023

@katka1981 dakujem

lluciiiii
24. júl 2023

@katka1981 kto Vám toto zistil ta pani logopedicka? Môj uz ide do školy tento rok a bojím sa ze co nás čaká aj kedže nie všetko mu rozumieť

katka1981
24. júl 2023

@lluciiiii, hypotonicky jazyk? Ta logopedicka, co som dala kontakt, hned po par minutach prveho sedenia. Hned videla, ze ma slaby jazyk. Kolko ma syn rokov?

lluciiiii
24. júl 2023

@katka1981 ano to som myslela.. uz ma 7r. minuly rok uz mal odklad kvoli reči

katka1981
26. júl 2023

@lluciiiii, moj to iste. Bol covid, moj mal 5. jula 7. Cize presne viem co prezivate. Maly hovoil zle, ale co mozete cez covid??? Mne riaditelka dkolky, maleho ucitelka povedala, ci ho nedam vysetrit skolkarskej logo, to bol tesne pred 5. narodeninami. A ta ze ona ho nezvladne, ze tam je vela problemov, ze to nebude len tak. Bola som zufala. Ucitelka mi povedala, aby som ho nepripravovala na to ze pojde do skoly, aby nebol sklamany, ze podla nej bude mat odklad. Musela som to spracovat a potom v pohode, maly v pohodicke, vsetci jeho kamosi mali odklad, lebo su letni, a teda jazyk sa brutal napravil. Najvacsi pokrok dosiel tento september co bol.

lluciiiii
27. júl 2023

@katka1981 no presne len u nás to zlepšenie veľmi pomaly ide a kvoli covidu sme mali tiež oneskorenie všetkého.. a tie kvapky a omega si prosím ta aké dávala?

katka1981
9. aug 2023

@lluciiiii, bachove kvapky a omega 3 z Doterry. Bachovky mi robila pani Sustekova.

katka1981
9. aug 2023

@lluciiiii, u nas uz iba R ale mozno v septebri zacne hovorit, ak nie tak mozno do konca tohto roka by mohol.

vaneska
9. aug 2023

@katka1981 ahoj, ako casto vam dava prosim ta termin logopedicka na Antolskej?

aduska_ba
11. mar 2024

Chcem sa opýtať ako dlho sa čaká na nástup do dialógu po psychologickom stretnutí?