Detský alergológ a detský gynekológ vo Zvolene a okolí

snezienka77
21. okt 2013

Ahojte. Poraďte mi prosím nejakého detského alergológa, s ktorým máte dobré skúsenosti, lebo s pani dr.Kmečovou už nevládzem a chcela by som prestúpiť inde. A s 13 ročnou dcérkou potrebujem ísť (po prvýkrát) ku gynekológovi (vraj do 15 rokov k detskému gynekológovi). Dajte nejaké dobré tipy. Ďakujem všetkým za pomoc.

vladka306
22. okt 2013

@snezienka77 Ahoj.U pani doktorky Kmecovej robi aj pan doktor stredy a stvrtky poobede od 13 30 do 17 00.Je velmi dobrý odbornik a aj nás vysekal da sa povedat z najhorsieho. Mame dost velké problémy s imunitným systémom.Teraz má volno ale on novembra by mal normálne robit.

snezienka77
autor
22. okt 2013

@vladka306 Ahoj. Tak to som teda vôbec nevedela, to je super. Napíš mi prosím, ako sa volá. Normálne môžem zavolať sestričke do ambulancie a objednať sa ku nemu? Ešte raz vďaka za info.

mima86
22. okt 2013

vo zv je detska gynekologicka dr. olajcova. a neviem ci nie jedina .

vladka306
22. okt 2013

@snezienka77ahoj. Vela ludí o tom nevie a ani sestricka o tom nehovorí.Robí tam asi rok.Bol tam nejaky problém tak pre to teraz nerobí ale mal by znovu nastupit v novembri.Tak dúfam že sa vráti.Volá sa myslím že Bílik ale nie som si istá lebo dáva razítka doktorky Kmečovej. Ak počkáš zistím ti lebo ideme 30 oktobra na injekciu.Ked zavolaš sestričke treba povedať len že chceš ísť ku doktorovi to maš bez starostí papiere máš tam nemusíš nikde chodiť.

snezienka77
autor
23. okt 2013

@mima86 Ďakujem, skúsim nájsť na ňu nejaký kontakt a zavolať jej. PA

snezienka77
autor
23. okt 2013

@vladka306 Ahoj. Ďakujem ti veľmi pekne, že si sa ozvala a budem rada, ak na mňa nezabudneš a potom mi napíšeš jeho meno. Vďaka. PA-PA

vladka306
23. okt 2013

@snezienka77 Ahoj.Ja len dufam ze bude robiť spýtam sa sestričky ked tam pôjdem.

snezienka77
autor
24. okt 2013

@vladka306 Ahoj. Predstav si, že keď som túto tému nahodila na našom detskom ihrisku, okamžite som zistila, že "skvelú" MUDr. Kmečovú majú viacerí v zuboch a už chodia k MUDr. Bílikovi 🙂 príp.je vraj skvelá aj alergologička v Žiari nad Hr. Tak som zavolala do ambulancie vo ZV a bohužiaľ zistila, že možno začne pracovať v decembri a možno až v januári 2014 ☹ A robí už len v stredu od 13.00-17.00 hod. Tak to bude mať asi poriadny nátresk 🙂 Takže všetko som pozisťovala, ale teda hlavne vďaka tebe, že si mi o tom doktorovi povedala. Ďakujem za pomoc a prajem všetko dobré, a hlavne aby sme tých lekárov s tými našimi ratolesťami navštevovali čo najmenej. PA

vladka306
24. okt 2013

@snezienka77 Zistila som aj ja on pracuje v Banskej Bystrici ako detsky lekár myslím že na Fončorde ak nenastúpi tu idem za ním.Ešte to hodím do googla a zistím presne kde je.Ale pre istotu sa spýtam sestričky kedy nastúpi .Ahoj

snezienka77
autor
26. okt 2013

@vladka306 Ahoj. Setrička mi nevedela povedať, že kedy nastúpi, lebo im vraj nedal vedieť. A vraj preto robí pod "záštitou" MUDr. Kmečovej, lebo si robí atestáciu a nemá to ešte dokončené. Ja som tiež rozmýšľala ísť za ním do BB, ale moja detská lekárka mi povedala, že mi to nepomôže, lebo keď nemá dokončenú atestáciu, tak mi nemôže predpisovať lieky ako alergológ ☹ Tak len budem musieť trezlivo čakať na jeho návrat do ZV, alebo ak by sme mali príp.nejaké závažnejšie problémy, tak pôjdem niekam do BB alebo do Žiaru, lebo ako som ti spomínala, tak tam je vraj dobrá alergologička MUDr. Stareková. Tak daj vedieť, ak zistíš niečo nové. Vďaka. PA

vladka306
31. okt 2013

@snezienka77 Ahoj včera sme boli na alergo a podstate nikto nevie či príde ale pani doktorka sa od januara sťahuje niekam za mestky urad.Ideme aj budúci týžden na alergo tak sa este spýtam.

snezienka77
autor
31. okt 2013

@vladka306 Ahoj. Som rada, že si sa ozvala. A ten lekár bude pracovať tiež potom s ňou za mestským úradom alebo on zostane vo Wittmanovom dome? Budem rada, ak mi dáš nové info. Pekný deň prajem. PA zatiaľ

vladka306
5. nov 2013

@snezienka77 Ahoj včera som volala s kamarátkou a že sú objednaní ku doktorovi na 11.12.tak to zatial vyzerá že by sa mal vrátiť.Ak niečo nové zistím dám vedieť.Neviem či doktor pôjde s ňou alebo tam ostane.

ronja31
26. mar 2014

ahoj, mozem sa spytat, preco mate mudr. kmecovu v zuboch? pristup... alebo nieco ine? mala by som ist so synom na prvotne vysetrenie. dakujem velmi pekne

misicka1311
6. máj 2014

Ahojte, dostala som sa sem náhodne cez google, nakoľko s mojimi 2čnými dvojičkami potrebujem ísť ku alergológovi, kvôli podozreniu intolerancie na laktózu. Dosť ma zaujal MUDr. Bílik, prosím je už aktuálny ? a ak áno, tak kde?? ďakujeem 🙂
@vladka306 @snezienka77

snezienka77
autor
6. máj 2014

Ahojte. Ronja31 - prístup MUDr. Kmečovej sa mi nepáči a ani jej metódy liečenia, atď. to len v skratke. Majú s ňou takéto skúsenosti aj mnohí ďalší. Je presťahovaná - za mestským úradom - neviem teraz narýchlo aká je to ulica, ale je to na rohu a vnútri tej budovy je aj firma Orthivo a nejaké spinning centrum. V stredy od 13.00-17.00 hod. v jej ambulancii pracuje MUDr.Bílik a ten je fakt skvelý. A týmto odpovedám už aj Misicke1311 🙂 Tu je tel.č. 045/532 55 35 a treba pri objednávaní povedať, že chcete ísť k nemu. Je dobré sa objednať, lebo tam chodí veľa ľudí. A sestričky sú tam suprové, takže s MUDr.Bílikom skvelá kombinácia 🙂 Nech Vám to vyjde a dúfam, že budete rovnako spokojné ako aj ja. Prajem veľa zdravíčka.

vladka306
6. máj 2014

Suhlasím s snezienka77 ako doktor je suprový.

ala76
13. mar 2015

poprosim t.cislo na mudr bilika prosim lebo tiez chodime ku kmecovej a ziadne zlepsenie nevidim.dakuejm.

ala76
13. mar 2015

aha uz som nasla t.cislo tu vysie u snezienky 77.

ala76
13. mar 2015

@snezienka77 ahoj tie sestricky nie su tie iste?🙂nahodou lebo aj kmecova ma mile sestricky.

ala76
13. mar 2015

normalne s te ma potesili lebo uz s kmecovou mam toho plne zuby.ziadna zmena.chuda dcerka.

snezienka77
autor
17. mar 2015

Dobrý večer. MUDr.Bilík pracuje u MUDr. Kmečovej, t.j. je tam to isté tel.č., tá istá adresa, tie isté sestričky, len doktor je iný 🙂 Aj nám už veľmi pomohol. Budete určite spokojná. Pripomínam, že pracuje len v stredu od 13.00-17.00 hod. Prajem všetko dobré a hlavne skoré uzdravenie.

maja099
28. okt 2015

@snezienka77 Dobrý deň, prosím vás, poradíte mi prosím kde presne má ambulanciu MUDr. Bilík? Ideme tam prvýkrát a nie sme zo Zvolena, tak aby sme neblúdili. Ďakujem.

ala76
29. okt 2015

@maja099 niesom zvolencanka a tazko sa mi to opisuje nakolko neviem ako ty poznas zvolen. je to budova za mestkym uradom alebo pri mestkom urade .rohova budova je tam aj otrivo vzroby obuvi.maju vonku tabulu alergoimunologia-alergologia,ma tam ambulanciu kmecova tak je to priamo tam.setricka ta ista co je u kmecovej.snad som pomohla a stihla hlavne.

maja099
11. nov 2015

@ala76 nasli sme to, dakujeme. Nakoniec som zaparkovala pri Europe a odtial to bolo na kusok peso.

ala76
11. nov 2015

ano aj my parkujem pri europe.a dnes tam ideme.

ala76
11. nov 2015

@maja099 neni zac ,ano aj my parkujeme pri europe.a dnesm mame tiez kontrolu.🙂

darinkazv
7. jan 2016

@ala76 ahoj,mozem sa opytat?Robi Bilik este pod Kmecovou,ci uz ma atestaciu a robi sam?Mam ist s dcerou na vysetrenie a ku Kmecovej odmietam a do Bb ci Zh sa mi moc nechce.Dakujem

ala76
7. jan 2016

Ahoj,robi sam len na recepty pouziva peciatku od kmecovej.robieva stredy poobede.neni zac 😉

ala76
7. jan 2016

@darinkazv vraj ma atestaciu uz.robi sam.na papier ked pise vysetrenie ma svoju peciatku.