• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

22. marca 2017 
@nika11nika11 tak ako som písala, iste to musia zo zákona posielať inštitúciám, že je neočkované. Udali sme dôvod, prečo nechceme očkovať a hotovo. Nemusí byť podložený lekársky, stačí vyslovene svoj dôvod. Poniektoré kamošky tam uviedli náboženské presvedčenie, humánnosť atď. Pokuta sa myslím platí v prípade, že dieťa na danú chorobu ochorie, na ktorú sa bežne očkuje. Ale nie som si celkom istá. Určite ale viem, že to nie je pravidlo a povinnosť, že pri odmietnutí očkovania je hneď povinnosť platby.
21. nov 2016 o 22:23  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky chcem sa spýtať na doktorku Mlyncekovu že aká je lebo doktorku čo máme tak som snou není spokojná mám 11mesacnu dcérku a býva často chorá vždy nám dá sinupred a pamycon a to už asi 5krat a žiadne vyšetrenie nám nesprávny
10. mar o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka5685 ja som u nej, som spokojna zatial ziadne staznosti. Antibiotika dava iba ked je naozaj treba nie iba tak, automaticky. To sa mi u nej paci, da sa tam aj zavolat ked vam treba poradit alebo tak aby ste sa netrepali do ambulancie ak si myslite zd netreba. Sestricka velmi mila prijemna tiez aj pani Dr. :thumbsup:
11. mar o 00:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, prosim Vas mohli by ste mi poslať cislo ma mudr. Selecku? Mam novorodenca a neviem sa tam dovolat. Dakujem
21. mar o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi211 0376550530 a dnes robi poobede t možno preto sa vám nedalo dovolať
21. mar o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok