Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

Ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
:-N
saludu
21. nov 2016
@nika11nika11 tak ako som písala, iste to musia zo zákona posielať inštitúciám, že je neočkované. Udali sme dôvod, prečo nechceme očkovať a hotovo. Nemusí byť podložený lekársky, stačí vyslovene svoj dôvod. Poniektoré kamošky tam uviedli náboženské presvedčenie, humánnosť atď. Pokuta sa myslím platí v prípade, že dieťa na danú chorobu ochorie, na ktorú sa bežne očkuje. Ale nie som si celkom istá. Určite ale viem, že to nie je pravidlo a povinnosť, že pri odmietnutí očkovania je hneď povinnosť platby.
lenocka5685
10. mar 2017
Mamičky chcem sa spýtať na doktorku Mlyncekovu že aká je lebo doktorku čo máme tak som snou není spokojná mám 11mesacnu dcérku a býva často chorá vždy nám dá sinupred a pamycon a to už asi 5krat a žiadne vyšetrenie nám nesprávny
janie9481
10. mar 2017
@lenocka5685 ja som u nej, som spokojna zatial ziadne staznosti. Antibiotika dava iba ked je naozaj treba nie iba tak, automaticky. To sa mi u nej paci, da sa tam aj zavolat ked vam treba poradit alebo tak aby ste sa netrepali do ambulancie ak si myslite zd netreba. Sestricka velmi mila prijemna tiez aj pani Dr. 👍
mimi211
21. mar 2017
Ahojte, prosim Vas mohli by ste mi poslať cislo ma mudr. Selecku? Mam novorodenca a neviem sa tam dovolat. Dakujem
lenocka5685
21. mar 2017
@mimi211 0376550530 a dnes robi poobede t možno preto sa vám nedalo dovolať
mimi211
22. mar 2017
@lenocka5685 Dakujem 🙂
sookie21
22. okt 2017
@janie9481 Ahoj, chcem sa spýtať ohľadne MUDr Mlyncekovu. Aký má prístup k detičkám, rodičom a ako si celkovo spokojna s nou. Naša terajšia pediatricka ide do dôchodku a hľadáme novú . Ďakujem vopred
janie9481
24. okt 2017
@sookie21 no spokojna som nemenila by som ju kym nemusim. Starsia pani, velmi ludsky normalny pristup, opytat sa mozes co chces co ta zaujima, nedava antibiotika iba ked je to naozaj potrebne nie hala bala iba tak.. sestricka tiez velmi dobra mila obe su mile a zhovorcive no take normalne. Som u nej s prvim dietatkom ale urcite aj druhe dam k nej. Mne je iba to horsie ze je v centre a ja som na kloko. Ale racej som volila lepsiu dr ako blizsie polikiliniku 😀 ja by som ju odporucila pre mna je naozaj super.
oliver077
1. jan 2018
NIECO HROZNE RADSEJ OD NEJ BERIEM VSETKY TRI DETI....NAJSKOR MILA ..NO POTOM JEDNA DRZA NAJMUDREJSIA ....K RODICOM SA SPRAVA POHRDAVO A VULGARNE....VLASTNA SKUSENOST...A PODOTKNEM ZE ZDRAVOTNU DOKUMENTACIU MI NECHCE DAT ..
weeendy
2. jan 2018
Koho mi odporučíte na Klokočine?
weeendy
2. jan 2018
Galussová je dobrá?
oliver077
4. jan 2018
dobry vecer neviem vam povedat z vlastnej skusenosti ale nic zle som na nu zatial nepocula..ale ku Krauskovej vam absolutne neodporucam ist...velmi zla skusenost...dnes som bola prave vybavovat od nej prestup
nika3333
4. jan 2018
@weeendy dr. Holecova

Začni písať odpoveď...

Odošli