• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský lekár v Pezinku?

26. júna 2017 
Caute, viete mi poradit, ktory detsky lekar je v PK najlepsi ?
30. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj v Vargicová. My chodíme k Filipovičovej - zatiaľ sa celkom dá, ale jedna známa mi hovorila, že tá nič nevie. Tak som zvedavá. Zatiaľ sme nemali žiaden vážny problém, tak neviem posúdiť.
30. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Nepoznam ani jednu :fearful:
31. máj 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj greta, mam ten isty problem ako ty.. tiez zhanam dobreho lekara z PK alebo z Modry.. v Modre mam info o 2 doktorkach, ale nic moc, takze skusam v PK, ale zatial nemam ani ja nejake info o dobrom doktorovi..
tak dufam, ze nam niekto poradi, lebo asi budeme musiet chodit stale do DNV.. :wink:
31. máj 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja chodim s malym k Vargicovej. Chodila som k nej aj ja za mladi a tak som maleho nahlasila k nej.
Na moj vkus je stasne rychla. Ja teda nie som moc spomalena, ale ona vychrli na mna strasne vela informacii naraz a mam co robit aby som stihla maleho obliekat a este je vnimat. Ale na to sa da zvyknut.
Takze ju mozem len odporucit. Za tie roky co byvam v PK som nepocula na nu nieco zle.

Este som pocula chvalu na Krizanovu ale ta ma vraj tolko pacientov ze novych nebere .... vraj.
1. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ako dieta chodila k Vargicovej a vzdy sme u nej vsetko vybavili v pohode. Nepocula som na nu nic zle.
2. jún 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mate skusenosti s Gulovou alebo Orlickou ?
2. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj greti. my chodime na doporucenie susedy k Orlickej a je velmi fajn :slight_smile: . vzdy sa zaujima o malu, len ma vela ludi, tak niekedy treba dlho cakat. ale doporucila by som ju
3. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, ja som este ako dieta počula na Orlicku nieco negativne. Ale naozaj uz neviem co to bolo. :unamused:
Ale kamoska k nej dala decka, lebo vraj sa orientuje viac na homeopatika a take prirodne lieky.

Ale naozaj osobne nemam skusenosti. A toto je len to co som pocula.
4. jún 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj greta - my chodime ku Gulovej - ale pokial viem ona uz moc nevych pacientov nebere - no a my sme s nou spokojni - ale ludia sa na nu casto stazuju kvoli pristupu - ale mna pozna od mala tak ku nam je mila :slight_smile:
5. jún 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj mna laka ta homeopatia, a robi aj akupunkturu
6. jún 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj greta-my tiez byvame v PK ,ale k lekarke chodime do Modry.Mudr Zupova.Nedame na nu dopustit.Odporucila mi ju moja svagrina .Pristahovali sme sa po 10.rokoch z USA.Tam deti mali vybornu starostlivost tak to mozem porovnat a Mudr.Zupova je naozaj vyborna.Velmi zodpovedna,ale je to v Modre....
15. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
tiež začínam riešiť túto tému, lebo už do pôrodnice musím priniesť meno a kontakt na detského lekára. Ktorá tá lekárka robí aj akupunktúru? Gulová alebo Orlická? Obe sú na poliklinike? A neviete, či berú aj pacientov, ktorí nepatria do ich obvodu? Lebo bývam na Píle, ale viac ako Častá, alebo Modra by mi vyhovoval Pezinok, lebo cestovanie ku nám domov je hrozné, v PK mám rodičov a robí tam aj mm, tak by sme ho tam mohli čakávať. Fak neviem, jedine, že by tá z Častej bola dobrá, ale o nej nič neviem, ani ako sa volá :sweat_smile: .
6. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ozivujem trosku temu, dajte pls este nejake komentare k tym pediatrom, hladam nejakeho precizneho, aby nepredpisoval zbytocne lieky /ATB, a tak/, nakloneho aj k prirodnej liecbe. Dakujem
1. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaroe Ahoj, skús tu Orlickú. Je fajn, aj sestrička je milá a ide to tam veľmi rýchlo. Ja k nej tiež chodím s malou, zatiaľ všetko super. :slight_smile:
1. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som poradit schopnu koznu v Pezinku (pre malu), nasla som na nete 2: Monika Psotová a Zuzana Zelenayová. Ake su vase skusenosti? btw. bolo by fajn ak by tu pribudlo aj par recenzii na pedatricky: Feketová, Gulová, Križanová, Orlická, Vargicová, Filipovicova ...pripadne dalsie?
6. aug 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kijki2 ....nie je to náhodou MUDr. Džupová? :slight_smile:
20. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano MUDr.Dzupova...preklep...ospravedlnujem sa....:slight_smile:
20. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamia3 .....ano, MUDr.Dzupova.....preklep...ospravedlnujem sa..:slight_smile:
20. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ozivujem temu a potrebujem poradit ohladom pediatra v PK...s ktorou ste spokojne? A chcem sa spytat aj na MUDr. Kolekovu zo Senkvic, ak k nej niektora chodite pls dajte referenciu. Dakujem pekne
8. júl 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodíte niekto k Orlickej? Aký ma pristup k očkovaniu?
25. feb 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr. Koleková zo Šenkvíc je božská! Chodím k nej s dvomi deťmi asi 5 rokov. Je citlivá, trpezlivá, chápavá a odborná, na všetky otázky mi odpovedá, ba dokonca má k dispozícii emailovú adresu, z ktorej odpíše aj cez víkend. Predtým sme patrili k inej doktorke, viem porovnať. V čakárni je vždy kľud, má tam telku a detský kútik.
4. mar 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, viete mi niekto poradit pediatra v PK, nakloneneho k neockovaniu?
Dakujem :slight_smile:
19. mar 2015 o 15:33  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na stranke slobodavockovani.sk je vraj zoznam takych pediatrov. V Pezinku taku nepoznam. Vraj vo Velkom Grobe.
19. mar 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby,trochu ozivujem tuto temu a napisem osobnu skusenost s dr.Orlickou.Mladsia dcerka,20 mesiacov dostala 7 atb,z toho 5 priamo na zapal mocovych ciest. Ja nie som doktor,verila som jej ze vie co robi.Samozrejme,chodili sme aj k nefrologicke na sono,nikdy problem s mocom nevidela.Napriek tomu som od Orlickej vzdy vyfasovala atb.Dnes sme boli na cystografii.Vysledok,dcera nikdy nemala zapal mocovych ciest,problem je len v posve,ze ju drazdi moc- liek len natierat sudokrem!!! Zhrozili sa,ze pediater nikdy nepozrel vaginu,neurobil crp,ale daval atb - posledne dala take,ktore vobec neliecia moc!!!! Po tejto skusenosti som okamzite zavolala inemu pediatrovi a ideme zobrat kartu.A ano,ako pisu baby,ma vela deti a tak aj vyzera vysetrenie.V poradni nikdy nekontrolovala napr.fontanelu,starsej pri 3 r.prehliadke len dala peciatku do karty,co sa tyka koznych problemov,nevedela absolutne nic...
11. jan o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitta6, uplny suhlas. Orlicka nie je dobra lekarka. My sme sa do PK prestahovali ked mala dcerka 8mesiacov a syn 3roky, zazila som sok, ze deti na prvej prehliadke vobec ale vobec nepozrela...oproti lekarke ktoru sme mali predtym obrovsky rozdiel..ta ich prezrela od hlavy po paty, ci je o nich dobre postarane, musela som dcerku donaha vyzliect, ci nie je zanedbana..Orlicka naopak, vraj nech malu nerozbalujem...strasne povrchne vysetruje, malo komunikuje s rodicom...

Orlicku urcite neodporucam, to ze ma vela deti neobstoji, ked je niekto lekar nesmie si dovolit takto zanedbavat vysetrenia...cele zle..a ani sestricka nie je dvax sympaticka...cakate a pride jej nejaka kamoska tak hned ide dovnutra ta s dietatom...
11. jan o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No sestricka hlavne velakrat mudruje a ordinuje namiesto doktorky.ani ju k slovu nepusti.A Orlicka nic,skloni hlavu a tvari sa ze nepocuje.Pridem s malou ze ju boli usko a sestricka hned, to treba ist na Kramare,co my s tym.Skoro som odpadla.Tak som prosila doktorku nech sa na to aspon pozrie,ze ma stale posiela so vsetkym na Kramare bez jej vysetrenia.Kvoli akoze zapalu mocaku sme tam boli vareni peceni a tam vzdy si tukali doktori na celo ze preco Orlicka zdrave dieta,ktoremu neurobila zakladne vysetrenia, posiela medzi vysoko infekcne nakazene deti .... Raz mi dokonca vynadala,ked som prisla s vysypanou starsou dcerou ze ci to nemoze byt apec syndrom.vraj co si vymyslam diagnozy a nahnevana ze taka kozna choroba neexistuje.Isli sme klasika na Kramare,diagnoza apec ...
12. jan o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolka77 @danielitta6 ahojte. Ak sa mozem spytat kam teraz chodite k detskej lekarke? Lebo momentalne riesim vyber detskej lekarky tak nech neurobim krok vedla. Dakujem
12. jan o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som volala s p.doktorkou z Ciernej Vody,suseda je velmi spokojna.Ale vynikajuca je vraj aj v Senkviciach a Ivanke
12. jan o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Budeme sa sťahovať do Pezinka,okolie Muškátu. Viete mi niekto poradiť dobrého pediatra? Dakujem
10. mar o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taktiez sa pripajam a poprosim mamicky o pomoc,hladame si detskeho lekara v PK alebo okoli pre dcerku,ktora byva casto chora,takze potrebujeme ozaj niekoho dobreho,co nas aj vysetri a nie len lieky predpise.vopred dakujem
26. jún o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok