Detský očný v PP alebo okolí?

petra2107
11. okt 2018

Môjmu 2,5 ročnému synovi začalo zabiehat jedno ocko keď sústredene pozera telku a hľadám dobrého očného ktorý má trpezlivosť s detmi, maly vie u doktorov celkom pekne vyvádzať...🙄

adikad
11. okt 2018

@petra2107 je tu jediny detsky ocny v alexandre. Myslim ze sa vola Jurcak

petra2107
autor
12. okt 2018

@adikad dakujem za info , no čítala som recenzie na toho pána doktora len nie moc lichotivé... neviem ako by to syn zvládol ale tak asi budeme musieť vyskúšať...

alenkakj
1. dec 2019

@petra2107 Dobrý deň, viem, že je to už viac ako 1 rok dozadu,ale boli ste nakoniec u toho doktora v Poprade? A ako ste dopadli?

borka31
2. dec 2019

ahojte... pripojim sa k diskusii...s dcerkou sme tam boli na kontrole pred necelymi 3 mesiacmi, ale nedavno sa mi zacala stazovat, ze cez okuliare vidi rozmazane...chcem skusit ineho dr., pozerala som kliniku Vesely... mate niekto skusenosti? alebo pripadne dr. v inom meste... dakujem

alenkakj
2. dec 2019

@borka31 ja som na kliniku Vesely volala ale povedali mi ze deti v poprade nerobia. Vam povedali nieco ine???

petra2107
autor
2. dec 2019

@alenkakj áno boli sme a pravidelne kazde tri -štyri mesiace tam Chodime na kontroly... sme u pani doktorky gibalovej ktorá ordinuje len vo štvrtky a venuje sa práve detickam ktoré skulia... syn je dalekozraky s tým že jedno ocko má pravdepodobne tupozrake...detske kliniku veselý majú až v Bratislave ale boli sme na vyšetrení v Martine klinika Uvea teraz v januári by sme mali ísť na kontrolu po roku znovu ... nič iné ako v pp nám v podstate nepovedali akurát že to nemáme zatiaľ operovať...za vyšetrenie sme si platili , boli sme objednani a keď sme vošli do ordinácie tak doktorka nam povedala že jej ide vlak a další jej ide až o dve hodiny a že nás nestiha vyšetriť 🙄, nakoniec nás vyšetrila a asi aj vlak stihla... nahnevala má vtedy veľmi s tou poznámkou... záver bol že mame dôverovať doktorke gibalovej že je skúsená ... 🤷‍♀️Akurát má prekvapil prístup v pp keď nám povedali že je maly tupozraky .. dali nám predlohu cvičení do ruky a prečítajte si o tom na internete, že je tam dosť informácií🤔
A na doktorku gibalovu musím povedať že je k deťom veľmi milá a vie to na nich...

borka31
3. dec 2019

@alenkakj nie nevolala... chcela som len vediet, ci ma niekto skusenosti s nimi... tak tam ani volat nebudem... ano, dr. gibalova je velmi mila, pri nej sme boli prvýkrát... ale potom tam uz bol ten druhy dr. ... v kazdom pripade dakujem za reakcie