Detský ortopéd v Bratislave - vaše skúsenosti

andalika
22. máj 2018

Len nedavno som tu videla diskusiu ohladom detskeho ortopeda, zial neviem ten prispevok najst. Viacere mamicky vyjadrili svoju spokojnost s MUDr Gajdoskm z Petrzalky. Avsak v Petrzalke su dvaja ortopedi s takymto priezviskom. Jeden Martin a druhy Marek. Jeden ordinuje na Sustekovej, druhy na Strecnianskej. Chcela by som sa so synom objednat. Dakujem

andalika
autor
22. máj 2018

Gajdosom 🙂

didaiva
22. máj 2018

Detsky je na Strecnianskej

didaiva
22. máj 2018

Len si treba vopred zistit, ci uz moze predpisovat ortop. pomocky - na www.topdoktor.sk pri jeho mene by to malo byt uvedene. V januari nemohol

andalika
autor
22. máj 2018

@didaiva Dakujem. Aj ten druhy berie deti, tak ma to trochu zmiatlo.

andalika
autor
22. máj 2018

@didaiva neviete preco nemohol predpisovat pomocky?

andalika
autor
22. máj 2018

@xxxxxnnnnn dakujem! To som hladala 😀

andalika
autor
22. máj 2018

@didaiva stale nepredpisuje...to mi bude potom asi nanic.

didaiva
22. máj 2018

@andalika uplne presne nam to nevysvetlil... Ale este v Ovsisti je MUDr. Jurinova v Reocentrum, ona vysetruje, aj moze predpisovat.

yvana74
22. máj 2018

@andalika
Marek Gajdos ordinuje aj v Procare a tam tusim pomocky predpisuje. Aspon kamaratka k nemu chodi na boty. My k nemu chodime na Strecniansku, ale uz len na kontroly. Mali sme od neho pomocku pred necelymi dvoma rokmi - ortezu na klby, tu vsak vymenovanu medzi tymi co uz nepredpisuje nema, takze asi aj zavisi aku pomocku vy potrebujete.

yvana74
22. máj 2018

@andalika
aha tak asi ani ortezu uz nepredpisuje pozeram...

liduska12
22. máj 2018

Ja som s malym isla normalne na kramare. Odsledovala som si volny termin cez ten rezervacny system dfnsp, podarilo sa mi chytit termin hned na dalsi den a isli sme. Celkom fajn ortoped, malemu predpisoval ortezu hlavy. Ideme na kontrolu buduci tyzden tak som zvedava ci tam bude ten isty 🙂

sirell
2. máj 2019

chcela som dceru objednat k ortopedovi na kramare a najblizsi volny termin je 29.11.2019. bolieva ju clenok, nemozeme tak dlho cakat. vie niekto poradit dobru ambulanciu, kde nas zoberu max do mesiaca. sukromnu s platbou za vysetrenie nechcem.

gabikula
28. jún 2020

Dobrý deň, hľadáme ortopéda pre syna, ( má 7rokov a vytáča špičky k sebe). Viete poradiť niekoho, najlepšie Dúbravka, Karlovka. Ak nie, aj inde v BA. Doteraz mu predpisovali len vložky na plochonožie, vôbec to nevyzerá, žeby to pomáhalo, chodí ako kačička.

lada4
17. aug 2020

@gabikula aj ste našli nejakého tiež hladam

gabikula
17. aug 2020

@lada4 Objednala som ho v ŠNOP na Záhradníckej. Objednávala som vtedy na prelome júna-júla. Dostali sme termín na február 2021. Čakali by sme všade na termín, aj keď asi nie až takto dlho. Náš Miško však už bude potrebovať asi viac než len vložky do topánok a sledovanie každého pol roka. Preto som volila túto kliniku. Verím, že sa pohneme konečne trochu vpred.

ajajaj00
12. jan 2021

@gabikula ahooj..ja chodim do Šnopu so synom presne kvoli tomu vtacaniu spiciek..chodime tak dr Gerincovej

krkavcia_mater
12. jan 2021

Gajdoš nemôže predpisovať pomôcky, pretože nemá zmluvy s poisťovňami. resp. napísať vám ju môže, ale hradíte si ju v plnej výške.
My chodíme k Dr. Frištákovej do Medante, nemá zmluvu a Dôverou, takže platí to čo u Gajdoša. Zvyšné poisťovne ok. Termin je do 2 týždňov.
Ak chcete riešiť skoliózu odporúčam dr. Brozmanovú v Sportmed na Daxnerovom nám. ona môže predpisovať čokoľvek. Nám napísala aj kúpele.

mysha
20. máj 2021

Ahojte, prosim vedel by mi niekto odporucit detskeho ortopeda, ktory este berie pacientov, nema cakacie doby vyse pol roka? Hladam pre deti 11, 8 r na ploche nohy a zacinajucu skoliozu. Idealne Petrzalka, Stare mesto, Ruzinov, ale pripadne aj dalej - mozno aj Bratislava okolie, ak sa oplati k nemu dochadzat. SNOP prosim nie – chodili sme tam roky k Dr. Francovej, dnes mi pani na recepcii ponukla jeden termin na september s tym, ze iny do konca tohoto roku nema.
Starsie diskusie som si uz citala, hladam aktualne info. Dakujem.

liduska12
20. máj 2021

@mysha my chodime s dcerkou s plochymi nohami k MUDr. Zachvejova Maslenova na Mytnej 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vaneska
25. máj 2021

@liduska12 ahoj, prosim ta aka je pani doktorka? Mam 3 rocne predcasniatko a potrebujem skontrolovat nozicky len mala neobsedi, vkuse je v pohybe, potrebujeme niekoho koho nebudeme znervoznovat. Dala by to pani doktorka alebo je taka ze rychlo vsetko? Plati sa u nej? Dakujem

liduska12
25. máj 2021

@vaneska my sme ju popravde osobne nestretli, mava tam takych mladych lekarov. Iba si cez nu objednavame termin do ambulancie. Ti su zvycajne taki mili a pohodovi. Platili sme len za termin a potom doplatky za vlozky a sandalky na mieru 🙂

vaneska
25. máj 2021

@liduska12 dakujem, uz som nas objednala

maxinela
18. aug 2021

@gabikula mozem sa opytat, ci malemu pomohli v tom snope?

miskamilka
11. apr 2024

@maxinela @gabikula @ajajaj00 ahojte, aj ked stara diskusia, ale pomohol vam nejaky ortoped na vtacanie spiciek dovnutra? Ako vam to riesili? Date odporucanie prosim? Dakujem

ajajaj00
11. apr 2024

@miskamilka teraz to riesim v snope velice to prejde z toho vyrastie..skoncili sme na fyzio 3x do tyzdna do Miloslavova a uz zaciname vidiet vysledky

miskamilka
11. apr 2024

@ajajaj00 a riesite to len cvicenim ci aj nejake ortopedicke pomocky pouziva syn?

ajajaj00
12. apr 2024

@miskamilka vlozky do topanok ma a potom cvicenia len..a to som medzi tym bola este na Strecnianskej u ortopeda ten mi povedal ze mam natiahnut spagat a nech chodi po spagate...