Detský pediater v Trnave

annie89
16. aug 2018

Ahojte maminky z Trnavy, prosím, viete mi poradiť dobrého pediatra/pediatričku v Trnave? Hľadám nejakého dobrého odborníka s ľudským prístupom, ktorý by nás vzal aj keď v Trnave nemáme zatiaľ trvalý a ani prechodný pobyt. Viem, že je to prideľované podľa obvodov, to už by som nejako s nimi "vyrozprávala" osobne, hlavne ma zaujímajú vaše skúsenosti, nech viem za kým mám a za kým naopak nemám ísť. Ďakujem za každý typ a skúsenosť.

(viem, že podobných diskusii je tu kopec, ale všetky sú staré, preto zakladám novú s aktuálnymi informáciami)

annie89
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bachroska
18. aug 2018

@annie89 ahoj,za mna urcite MUDr.Moro,ordinuje na poliklinike v TT aj v Ciferi

annie89
autor
18. aug 2018

@bachroska Supeer, aspoň niekto 🙂 Ďakujem ti, pozriem ho 🙂

1kriosa1
18. aug 2018

mne sa v máji narodila dcérka, vybrala som si inú pediatričku, ako tú, ku ktorej v TT patríme. Nebola som tam ani osobne, iba v apríli som tam zavolala, či by nás zobrali a či ju môžem pri pôrode v nemocnici nahlásiť. Spýtali sa odkiaľ presne sme, kedy mám termín a keď sa malá narodí, nech potom zavolám. Prvý krát som tam osobne išla až po prepustení z pôrodnice. Prepustili nás v piatok poobede, v pondelok ráno som zavolala, kedy sa môžme prísť ukázať a do hodinky sme už boli v ordinácie. Žiadny problém, že k nim nepatríme, ani to nijako neriešili 🙂

annie89
autor
18. aug 2018

@1kriosa1 Tak potom super. 🙂 Všade totiž počúvam, že iného lekára ako podľa obvodu nemôžem vybrať...
A vieš mi, prosím, povedať, koho si si nakoniec vybrala? A hlavne zatiaľ si s ňou spokojná, áno?

mimi27712
18. aug 2018

Ja odporúčam Drdulovu a Durkovu

annie89
autor
18. aug 2018

@mimi27712 Aha, obidve? Super, pozriem ich. 🙂

mimi27712
18. aug 2018

@annie89 ano obidve sú super, chodíme Drdulovej a s Durkovou sa zastupujú, v prípade potreby

marguay
18. aug 2018

My chodime k Sumichrastovej pristup super. Inak nie kazdy berie cezpolnych ja som si urobila zoznam asi 10 dr a volala som a len jedna bola ochotna zobrat ostatni nie

annie89
autor
18. aug 2018

@marguay aha, ok. Dobre vedieť. Ďakujem ti. ❤️

saxana000
23. aug 2018

My chodime k dr.Láskovej bola este mojou doktorkou a aj ked uz byvame inde bez problemov mi malu zobrala.na jej pristup som zvyknuta a som spokojna. Este ked ju zastupuje dr. Pokojná tiez je velmi mila a prijemna.

broni
23. aug 2018

@annie89 ja takisto odporucam Sumichrastovu, tiez sme cezpolni a zobrala nas bez problemov😊

annie89
autor
23. aug 2018

@broni ďakujem ❤️

alasea
23. aug 2018

@annie89 mozes si vybrat koho chces, ale nemusi ta zobrat. My patrime podla obvodu k Sumichrastovej, ale nenasla som na nu takmer ziadne recenzie, tak som rada, ze ju baby chvalia. Na Drdulovu som zatial citala len chvalu, takze ja bud skusim ju, alebo zostaneme u Sumichrastovej. Som zvedava na dalsie odporucania 🙂

radkako
22. sep 2019

Ahojte, mam dotaz, nevie tu niekto nahodou pod koho akeho pediatra patria Špačince? Muz ma trvaly pobyt tu, ja nie, cize aj dieta bude mat trvaly podla mna, staci 1 rodic s TP? Dakujem za infosky ;)

pauli222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz