Detský psychológ v Košiciach - recenzie

1lusiatko1
11. máj 2018

Ahojte, prosím, viete mi poradiť dobrého detského psychológa v Košiciach, kde sa neplatí? Ďakujem 🙂

martinafabian
11. máj 2018

@1lusiatko1 Ahoj, problém so psychológmi pri ktorých sa neplatí je, že bud sú o ničom, alebo sa k nim nedostaneš skôr ako za pol, alebo trištvrte roka. Dávnejšie sme chodili k Dr. Reichelovej, ale tam je čakacia doba presne taká dlhá. Bola dobrá, aj keď som z nej mala pocit, že na všetky problémy má to isté riešenie pre všetkých (boli u nej ďalšie dve kamošky a dostali tie isté postupy, ale pomohlo to 🙂 Keď som však potrebovala riešiť dve záležitosti urgentne, tak som vedela, že bez šance a po telefonickom pýtaní sa u viacerých tých "bezplatných", ktoré ma doslova odmietli, že toto oni neriešia, tak som išla k Dr. Lipánovej, platílo sa pred 4 rokmi 20Eu na konzultačnú hodinu. Je to síce dosť, ale bola som spokojná. Potom som bola u nej ešte raz z veľmi súrnym problémom, keď sa mi staršia dcéra psychicky zosypala cez prázdniny, lebo som po 8 rokoch "materskej" nastúpila do práce zrovna cez prázdniny a ona nezvládla pobyt u babky v inom meste bezo mňa ☹

jarmila1977
11. máj 2018

Dr.Lipanovu odporucam aj ja...tiez sme u nej boli parkrat s najmensim synom a pomohla nam...je velmi prijemna,empaticka.

rory12
11. máj 2018

My sme boli tiez v ambulancii p. Lipanovej nedavno, no vraj je na MD a robi tam teraz u nej iba p. Ontkova.. plati sa myslim 25e za sedenie, no ja som bola velmi spokojna. Je mila, prijemna, syn s nou vpohode ostal chvilu sam co inak nezvykne. Priestory su tiez velmi pekne, priestranne, vela hraciek, knihy..

galina27
23. jan 2019

Ahojte..... nedá mi, aby som tu nenapísala moje skúsenosti s psychologičkou Mgr. Ontkovou ( pracuje v ambulancii Mgr. Lenky Lipanovej, toho času na MD ).... Zo začiatku veľ mi milý a starostlivý prístup, myslím si, že naučené frázy a postoje... idealizuje každý problém , osobne všetko kladne hodnotí, nie je vcítená do daného problemu, povrchne všetko zľahčuje... navonok sa javí ako empatická bytosť, no po čase zistíte, že opak je pravdou. Nie je ochotna vypočuť si druhú stranu. Ak potrebujete, aby sa Vám vyjadrila písomne, to čo Vám povedala z vyšetrení osobne, tak to odmieta, resp.napíše všeobecné povrchné informácie, tak aby bola krytá a nestranná. Podľa môjho názoru má ďaleko ku kvalitnej psychológii. Má pomáhať a radiť , no realita je inde. Obhajuje sa svojou nadriadenou ( Mgr. Lipanovou ), no skôr ju tým neguje. Určite ju neodporúčam. Zamotá Vám hlavu, skôr ublíži ako pomôže. A nie je to lacná záležitosť. Určite neodporúčam Mgr. Ontkovú !!! Žiaľ, neskoro som to zistila.... No radšej neskôr ako nikdy. Nedajte sa ňou pomýliť.

roxy2015
21. jún 2019

dievčatá, obnovujem tuto diskusiu. Hladam skusenu a hlavne velmi dobru detsku psychologicku . Vychodne Slovensko.

katulienka81
18. nov 2019

@roxy2015 našli ste?

roxy2015
18. nov 2019

@katulienka81 nie, vycestovali sme do Trnavy za Janosikovou a neľutujeme. Nasmerovala nás a všetko vysvetlila.

martinastaj
8. sep 2020

Skúsim sa k tejto staršej diskusii pripojiť, či sa nedozviem niečo nové, taktiež už dlho zháňam dobrú psychologičku, syn 12r. veľmi zle znáša stresové situácie, veľa sa spolu rozprávame, ale neviem, či by nám s tým nepomohla aj odborníčka len aká a kde 😑veľmi ma to trápi, ďakujem za každý typ a radu

24. sep 2020

@martinastaj ahoj,ja som tiež dostala tip na dr.Lipanovu,včera som jej volala a dala nam termin o 3tyždne..berie na 1hodinu 30eur.Ak si ešte nikoho nenašla.možem ti na nu poslať t.kontakt.

terina25
24. sep 2020

My chodime k dr. Vranovskej. Neplatime nic

lucia1610
25. sep 2020

@jarka2013 ahoj, prosím pošleš mi na ňu kontakt? Moj nick je lucia1610 dakujem

25. sep 2020

@lucia1610 jasne napišem ti do ip.

mentolka12
27. júl 2021

@jarka2013 ahoj, mozem sa spytat ako si bola spokojna s lipanovou? Ja prave zhanam pre syna.

27. júl 2021

@mentolka12 Ahoj tak na zaklade toho že sme tam boli len raz..super..mila,prijemna pani ...vysvetlila nam a hlavne synovi ako sa ma v škole spravať..totižto my sme k nej šli s tym že nas poslala p.neurologička...syn začal v pripravke prevracať očami a robil to aj v 1,triede nakoniec sa zistilo že maju spolužiaka ktory šikanuje deti ..chlapec s nim chodil do pripravky a žial aj teraz do školy..a moj reagoval na šikanu očnymi tikmi..kedže je skor citllivejšej povahy.
Presne čo nam napisala do spravy na syna aj sedi..očka sa už ukludnili kedže sa to v maji riešilo viac mamičiek sa sťažovalo ..a teraz su prazdniny,tak uvidime v septembri ked začne škola.
Takže u Lipanovaj sme viac neboli,vraj to už nie je potrebne..
Ja som k nej šla na zaklade recenzii tu s konika a mojej sestry ktora u nej bola s dcerou.

mentolka12
27. júl 2021

@jarka2013 a uz robi riadne? lebo som citala starsie prispevky a ze bola/je na MD…jooj esteze sa to u Vas vyriesilo a nasla pricina 🙂 tak teda skusime sj my k nej ist. tych 30 eur za zdravie je nic ako cakat pol roka na zaumluvneneho lekara

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
27. júl 2021

Ano bola na materskej ale už riadne pracuje..Pytala sa ma po telefone aky ma syn problem aby vedela kedy ma nam dať termin a či bude stačiť na nas hodina..ma strašne vela pacientov..platila som 30eur. vraj sa niekedy čaka u nej na termin aj pol roka..nas vzala za 3tyždne..možno aj tym že syn nastupoval do 1.ročnika..Teraz su sice prazdniny,dovolenkove obdobie tak možno budete čakať na termin dlhšie ale oplati sa..fakt som bola velmi spokojna aj maly sa ma niekedy pyta kedy ešte pojdeme k tej teti čo ma tak pekne a vela hračiek?😂 verim že Vam pomože a tiež budete vy aj synček spokojny..😍

janka1102
25. dec 2021

@jarka2013 mohla by som aj ja poprosit tel.kontakt?vopred dakujem

3. jan 2022

@janka1102 Pisala som spravu🙂

jarmilly
12. jan 2022

@terina25 ako ste spokojní s Vranovskou ?

jarmilly
12. jan 2022

@lucia1610 chodíte ku Vranovskej ?

orient75
17. jan 2022

@jarka2013 Prosím Vás, poslali by Ste aj mne do správy telefónny kontakt na Dr. Lipanovú ? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.

17. jan 2022

@orient75 Samozrejme,napišem Vam spravu.

hrasok33
21. jan 2022

@janka1102 dobrý deň,mohla by som poprosiť aj ja ja kontakt.Dakujem

mimi233
8. máj 2022

@jarka2013 dobry den prajem mohla by som Vas poprosit aj ja kontakt na doktorku Lipanovu ? Vopred pelne dakujem

9. máj 2022

@mimi233 Dobry den ,kontakt na dr.Lipanovu mate v sprave.

mimi233
2. jún 2022

@jarka2013 dakujem krasne

ivetaivka123
5. aug 2022

@terina25 dobrý deň prajem chcem sa spýtať na tú Vranovskú aká je či je dobrá dakujem

ivetaivka123
5. aug 2022

@jarmilly dobrý deň prajem môžem vedieť aká je tá Pani dr Vranovska ďakujem

terina25

@ivetaivka123 ja s nou mam dobre skusenosti