Detský zubár v Bratislave

jade1119
6. máj 2023

Dobrý večer chcela by som sa opýtať či niekto nevie kto vie o zubárovi v Bratislave alebo v okoli čo by ošetril dieťa v celkovej anestéze bez predoperačného vyšetrenia v rozumnej cene dostala som cenovú ponuku 1000 eur čo je šialená suma za jeden zub. je to urgentné nemôžem čakať do utorka. Ďakujem

stormie
6. máj 2023

@jade1119 Je vikend takze jedine pohotovost a do celkovej anetsezy bez predooperacneho? 🙈 tak to neviem kto by siel do takeho rizika a este pri dietati…

Skus stomatorodinka, ale az v utorok, nemaju pohotovost a mne osetrili dieta ktore odmietli osetrit dvaja zubary pre nespolupracu a pouzili len raksky plyn

jamidea
6. máj 2023

@jade1119 skus zubara z slnecniciach, tam som uz videla, ze deti utlmuju

jade1119
autor
6. máj 2023

@stormie dakujem za odpoved kolko rokov ma Vaše dieta? Som sa na to pytala a povedali, ze to iba na chvilu s nechcú to robit

jade1119
autor
6. máj 2023

@jamidea nechcú brat nových pacientov ak myslite dr. Martin

mikadooo
6. máj 2023

@jade1119 je tam aj dent32, ale celkovú anestézu vám bez predop.vyš. nikto len tak nedá, veď vám môžu neúmyselne zabiť dieťa... Sirup by nefungoval? Môj 3r. zvládol 4 kazy naraz so sirupom u nich. Ten Dent je vo viladomoch.

stormie
6. máj 2023

@jade1119 mala 8 vtedy, jasne ze rajsky plyn nie je ako anesteza, ucinkuje kratko ale pomoze nespolupracujuce dieta “oblbnut” a tiez to nedaju kazdemu hned, najprv skusaju bez a su top v osetrovani (prehovarani) deti, pracuju aj s autistickymi detmi. Moja nechcela inde ani usta otvorit, tu sice so strachom a s plynom ale zub osetrili

jamidea
7. máj 2023

@jade1119 nie, martin nie je slnecniciach, ten nvm kde je

luccija
7. máj 2023

@jade1119 koľko má dieťa rokov?
Zvyknú utlmovat liekom či rajský plyn do celkovej ho nikto nedá bez predoperačného

jade1119
autor
7. máj 2023

@luccija bude mat styri roky v júli