Detský zubár v Trnave

danielasimonko
19. aug 2016

Ahojte mamicky! prosim o radu. Poznate niekto zubarku Sekelsku v Tt? ...patri pod dr. Lužaka...
Syn(8r) si vybil predny trvali zubok, treba ho zreparovat a doplnit chybajucu cast...
Taktiez mame vlozku v mliecnom zube s pohotovosti (14.8.2016) z Ba......potrebujeme kvalitneho zubara( "na nepbiazoch nezalezi"- viete ako to myslim 😉)
prosim odporucte nejakeho zubara v ramci tt, hc, sered, pk- okolie... chodime Chomatovej do tt. bola som pred asi 2-3 mesiecmi a nevsimla si, zd synovy sa kazia 2 zuby v medzi zubnom priestore :( mal obrovske 2 diery... dakujem dievcata ;)

katenka2
22. aug 2016

Zial mam podobny problem, nemozem najst zubara pre 3-rocneho chlapceka. Chcela by som poprosit maminky aj nemaminky, ktore by mali skusenosti s pani doktorkou Pinterovou zo zdr.strediska Mozartova 3 v Trnave. Aka je ta pani doktorka? Ako robi zuby a hlavne aky pristup ma k malym pacientom? Necitala som zrovna dobre hodnotenia, ale viem, ako to byva. Ked je clovek spokojny, malokedy napise pochvalu, lebo poklada za samozrejmost, ze mu bude pomozene. Avsak ked je nespokony, vtedy vie nalozit.... Nechcem byt teda neobjektivna a preto prosim, ak k nej niekto chodievate, ake mate skusenosti?
Velmi pekne dakujem za kazdy nazor aj Vas cas.