Detský zubár vo Zvolene

pillipilli
27. feb 2017

ahojte,potrebujem deckeho zubara,alebo zubarku vo Zvolene co bere novych pacientov. Nepoznate niekoho dakujem pekne

1sunny
28. feb 2017

Neviem pomoct menovite, ale cca. pred mesiacom bola moja svagrina vo Zvolene na poliklinike, ze tam bol nejaky zubar/zubarka, co siel/sla na dôchodok. A ze namiesto nej/neho je tam teraz taky mlady manzelsky zubarsky par a ze nemali problem aj okamzite zobrat ju aj dve deticky.... Ale meno naozaj neviem... len ze na poliklinike na poschodi....

lala1501
28. feb 2017

@pillipilli myslela Chvostalovcov.je tam este mlady doktor Tomčik ten tiez berie

1sunny
28. feb 2017

@lala1501 Dakujem za doplnenie 🙂

lala1501
28. feb 2017

@1sunny nie je zac.ja tam robim tak to poznam velmi dobre😀

1sunny
28. feb 2017

@lala1501 ahaaa 🙂 tak sme snad pomohli 🙂 sranda, par mesiacov dozadu kolegyna obisla cely Zvolen a nenasla nikoho, kto berie deticky..... tesi ma tato zmena 🙂

pillipilli
autor
28. feb 2017

@1sunny
@lala1501 tak som nakoniec nasla na poliklinike dr. Tomcik vraj by ho zobral. Ale inak to je katastrofa,ty kokso clovek by aj zaplatil a nikto neni ochotny. Dokonca ani moj zubar ho nezobral.

lala1501
28. feb 2017

@pillipilli vies su strasne plne stavy ja tam robim tak to viem.su strasne dlhe cakacie doby preto nikto neberie uz.ale podla bydliska ta zo zakona musi vziat ci chce ci nechce

1sunny
1. mar 2017

@pillipilli Som rada, ze sa nakoniec podarilo.... ano, je to v dnesnej dobe slusny problem....

verini
15. sep 2018

@pillipilli poznáte nejakého zubára ktorý si vie poradiť už s väčším dieťaťom čo nechce dať opraviť zuby?