Dobrá kožná doktorka v Bratislave alebo Malackách. Poraďte!

lucqa
25. mar 2009

Ahojte, neviete mi poradit dobru koznu doktorku. Mam cislo na Dr. Chudikovu, ale neviem sa jej dovolat a ani neviem co je zac. Maly ma kontaktny ekzem a nezabera mu masticka co mu dala detska doktorka, tak sa chcem objednat na kozne, len nemam ani sajnu ku ktorej. Nemate skusenosti s niektorou?

guga
25. mar 2009

lucqa - ja chodím s malou, lebo má hemangion, na Kramáre k MUDr. Holobradá. Má asi tak 55 rokov, možno viac. Ale priprav sa, že tam budeš čakať aj tri hodiny ☹

ajus
25. mar 2009

ahoj, ja mam dobre skusenosti s dr. drobnou, robi v ruzovej doline v centre probios, plati sa tam sice 20euro, treba aj odporucenie od prakt.lekara, ale necakas.

lucqa
autor
25. mar 2009

guga, to by som asi s malym neprezila, by to tam rozobral 😅 ja si radsej zaplatim, len ked uz dam peniaze, tak chcem aby bola ta doktorka dobra a hlavne nech da nieco co zaberie 😨

saara1
25. mar 2009

lucqa, tuto doktorku si vsetci pochvaluju, je z devinskej http://www.zzz.sk/?profil=882

lucqa
autor
26. mar 2009

dakujem saara 🙂

caramelka
26. mar 2009

Lucqa, nam velmi pomohli v Dermasone www.dermason.sk, je tam starsia doktorka. Objednavaju bud na "volny" termin, kedy ta vybavia max. do polhodiny a neplatis nic, alebo na presny cas, kedy ta beru takmer na minutu a platilo sa myslim 300 Sk. Nevyhodou je, ze ma objednavali raz az o 2 tyzdne, mali vela pacientov, inokedy o tyzden. Raz za 3 mesiace chodime na kontroly, medzitym si chodime po recept - zavolam dopredu a nachystaju mi recept, takze nemusim cakat v cakarni.

lucqa
autor
26. mar 2009

caramelka dakujem, ja som nakoniec bola dnes v Malackach, svokor vytelefonoval na objednavku, lebo to bolo dost surne a platila som 10 Eur. Dala nam masticky, sirup a kupel, tak uvidim ci to zaberie a o tyzden na kontrolu. Maly ma nejaku alergiu, nevieme ani z coho a vyzera to hrozne ☹
Kedze ja som nikdy ku koznej nechodila, tak neviem ci nam dala dobre, ale hlavne nedala hned antibiotika, vraj len keby sa to nezlepsilo do kontroly a nedala ani kortikoidy, takze v tomto smere by som ju zhodnotila ako dobru doktorku 🙂 Len nech zaberie co nam dala.

beti1111
5. dec 2014

lucqa ahoj. moj syn tiez musi ist ku koznej kde v malackach si bola??? Prosim porad dakujem

kuukii
19. jan 2015

@beti1111 ahoj. Prosím Ťa chcem sa spytať či už si so synom bola niekde v MA u kožnej. Potrebujem nejakú kožnu pre manžela aby mu spravila podrobne testy. Ďakujem. 🙂

82erika
19. jan 2015

Ja chodím na Kramáre Dr.Čarskej je milá a veľmi príjemná pani doktorka ktorá sa správa príjemne tak ako k dietatu tak ku rodičovi čo je pre mňa veľmi dôležité, chodíme k nej 3 roky malému keď mal 9 mesiacov zistili psoriazu teraz má 4roky a chodíme tam skoro každý týžden ostatné na kramároch neodporučam boli sme aj u nich a prístup z našou sa nedá porovnať a to sme si v nemocnici veľa aj odležali.

beti1111
20. jan 2015

kuukii Ahoj. No čo som čítala recenzia na Malacké kožne nič moc. Až na pani doktorku MUDr. Polakovičová čo robí v nemocnici v Malackách, ale prednostný termín za 10€ mi dali až o mesiac. No našťastie som ju našla aj v jej súkromnej praxi v BA dá sa k nej isť aj cez víkend CO som ocenila pri troch malých deťoch. Je milá, ústretová a vidno, že sa vyzná. Doporučujem.

http://www.navstevalekara.sk/lekari/kozny-lekar...

janci27
24. mar 2015

@beti1111 ahoj, chcem sa spytat na tu pani Dr. Polakovicovu, ci ti nejak pomohla vyriesit kozny problem. Ja hladam pre manzela nejakeho kozneho odbornika kvoli ekzemu. Dakujem

beti1111
30. mar 2015

Janci27 Ahoj. Môj 8mesačný syn má atypicky ekzém. A riešime to od 4mesiacov raz je to lepšie inokedy horšie. Pri zhoršení používame masť s kortikoidmi . Vyzerá, že sa vyzná. Pri tej príležitosti som k nej objednala manžela mal veľmi vysušenú tvár a nič mu nepomáhalo vždy sa mu to zhoršilo. Ona sa pozrela povedala, že je to z kancelárskej prace dala mu masť a je to super. Môžem odporúčať. Inak je milá a ústretová. Daj vedieť ako ste dopadli. Ďakujem

luna79
23. jan 2016

Co sa tyka atopie, mali sme podobny problem a je to najma o strave, mne sa velmi pacil MUDr. Juraj Hegyi, vsetko mi vysvetlil a ked sa dodrziavaju stravovacie pravidla mate po atopii.

elami7
28. okt 2016

@luna79 Prosím Ťa, koľko rokov má Tvoje dieťatko, ktoré malo atopický ekzém a kde malo (myslím len lokálne alebo na celom tele) ? Pán doktor robil aj nejaké vyšetrenie ? Museli ste dodržiavať silnú diétu ? Ja mám 9 r. dcéru, ktorá má ekzém pod očami a za uchom, robíme diétu, ale nezlepšuje sa jej to. Prosím Ťa veľa potravín ste museli vynechať z jedálnička ? Ďakujem za odoveď

janci27
28. okt 2016

@elami7 Ahoj, ak mozem poradit, tak strava naozaj velmi pomaha, ale treba tomu nechat cas. Ako mozes vidiet prispevok vyssie, pytala som sa este minuly rok ohladom kozneho lekara pre manzela. Mal problem s ekzemom, nevedel co s tym, k lekarovi sa mu velmi nechcelo, on tak nerad k nim chodi 🙂 mal naozaj velmi nepekny ekzem v spodnej casti chrbta, svrbivy. Trapilo ho to, tak sam od seba sa rozhodol pre zmenu stravy. Vynechal vsetko, kde sa nachadzali sacharidy, cize samozrejme muku, cukor, aj ovocie, ktore obsahuje viac cukru, syry jedol len nezrejuce, prevazne mozzarela, a uz neviem co vsetko vynechal, ale bolo toho dost. Ziadne zemiaky, ryza, proste kde sa nachadzali sacharidy. Zda sa to byt drasticke, ale da sa to. Totizto mysleli sme si, ze to moze byt mykoza, preto sa zameral na antimykoznu dietu. Nakoniec predsa len isiel k lekarovi v Bojniciach (vynikajuci lekar), mal to uz vyrazne lepsie, ten mu uz dal len nejake maste na premastenie toho miesta, lebo to bolo veeelmi vysusene a na obnovu pokozky a teraz ani stopy po ekzeme. Takze bez stravy by ziadne maste ani tabletky nepomohli. Naozaj zmena stravy robi zazraky. Aj ked vy riesite iny kozny problem, mozno by stalo za to v zmene stravy vytrvat. Neviem, aku mate dietu, ale vynechanie cukrov, bielej muky je zaklad, niekedy aj vylucenie mliecnych vyrobkov pomaha. Na nete sa toho da najst naozaj vela. My sme tiez takto cerpali vela informacii, ktore pomohli. Niekedy sa len neda spoliehat na lekarov, mnohi o strave tolko nevedia a predpisuju veselo same tabletky a maste, ktore liecia len povrchovo..