Dobrá logopedička v Košiciach. Poraďte

alenka777
18. sep 2011

Poradil by mi niekto dobrú logopedičku v Košiciach, dakujem.

alenka777
autor
19. sep 2011

nikto? ☹

martinkah
13. okt 2011

my sme boli u Oremusovej na Srbskej ulici, velmi sa nam nepozdavala (aj ked netvrdim, ze je zla), chceli by sme najst inu, ale zatial sa nepodarilo...

jolinka
13. okt 2011

@alenka777 my chodime ku OLHOVEJ na opatskej ceste, v detskom integracnom centre je mlada sikovna velmi mila a s detmi vie, ziadny lekarsky pristup, ma vela hraciek kniziek kartciek a s tym pracuje s dietatom

hhenike
13. okt 2011

@alenka777 ja poznam osobne Dr. Evu Obšuthovú, je to veľmi milá doktorka. Chodili k nej s mojou sesternicou a pokroky boli fakt výrazné po velmi krátkej dobe.

alenka777
autor
13. okt 2011

ďakujem 🙂

dana33
19. okt 2011

Dobry večer,mamičky platili ste niečo u logopedičky ?naša chce 10 €,som z Bratislavy.

martinkah
21. okt 2011

@dana33 my sme neplatili nic

m.zubarka
22. okt 2011

My sme chodili k takej v Bratislave, kde sme nic neplatili, ale nebola som vobec spokojna. Zly pristup, zastarale metody, atd. Nasla som si inu, kde tiez doplacame za nadstandartnu starostlivost, ale som maximalne spokojna, a vobec mi nevadi doplatok, tiez je to 9,96 eur. A raz za mesiac to nie je az take hrozne. Ved v dnesnej dobe sa plati uz za vsetko. mali by sme si zvykat.

katkamarosova
22. okt 2011

my chodíme na Antolskú,ale žiadna sláva,si myslím....chodili sme k primárke ale ked nás poslala na týždnovú hospitalizáciu ani raz sa neukázala,a chodila druhá logopedka 😠
neviete dáke dobrú skor na Kramároch ako na Antolskej,je to dost z ruky-sme zo Stupavy

gabika7706
22. okt 2011

@alenka777 my chodime k Mgr. Rohackovej na Opatske a som velmi spokojna
@dana33 my u nasej v KE neplatime nic

dana33
23. okt 2011

ďakujem za nazory ,ano dnes sa za všetko plati,len som dostala info od švagrinej,že v Malackach boli,a nič neplatili ,ale Bratislava je Bratislava. 😉

want
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
want
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesna
25. okt 2011

@alenka777
Dr. Majernikova, sedí v budove pri strednej skole na tej istej ulici ako Červený kríž. Keď vojdes za bránu strednej školy, je to hneď budova vpravo. Červený kríž je pri Komenského ulici. Ona je vlastne špeciálna pedagogička a má plno "podriadených" doktoriek, ktoré sedia v tej istej budove Ako ona. Po rozhovore by urcite vedela odporučiť. Ona je vlastne aj riaditeľkou toho centra... Je velmi milá, profesionálna. Chodievala som tam so synovcom...

alenka777
autor
10. feb 2012

@jolinka , mohla by som poprosiť o nejaké bližšie info - kontakt a pod. na internete som nič nenašla...

alenka777
autor
12. feb 2012

nejaké novšie info o nejakej dobrej logopedičke.?

alenka777
autor
12. feb 2012

@gabika7706 , je potrebný lístok od obvodnej lekárky? vie to s malými deťmi? dcéra ma 4,5 roka, boli sme v oktobri u galovej na severe ale viac som tam s dcérou nechcela ísť, s deťmi to nevie..

gabika7706
12. feb 2012

@alenka777 listok netreba, ale co viem, nove deticky teraz neberie, resp. treba cakat velmi dlho, lebo ma plny stav, ale treba jej zavolat a popytat sa

alenka777
autor
12. feb 2012

@gabika7706 ďakujem za info zistím.

lubina
12. feb 2012

@dana33 my sme v LM a u logopedicky neplatime nic.Ved nas tam odporucila detska lekarka leboi dcera nevie R.Hradi to zdravotne poistovna

dana33
12. feb 2012

@lubina ....dik,ano už som si našla inu,neplatime nič 😉

mirusa30
14. feb 2012

dobry, nemate niektora cislo na tu logopedicku z opatskej? dakujem pekne

dadka28
26. mar 2013

ahojte,potrebujem isť k logopedičke...poradite mi nejakú...so 4ročným chlapcom...

dadka28
26. mar 2013

@alenka777
@gabika7706
@martinkah
@lesna
kočky ako ste dopadli s logopedičkami??ak odporúčate,berú nových pacientov??

gabika7706
26. mar 2013

@dadka28 neviem ako je to teraz, dcera uz nemusi chodit k logopedicke.V case, .ked sme k Mr. Rohackovej chodili, mala plno.

martinkah
26. mar 2013

@dadka28 ahoj, my chodíme k Dr. Dvořákovej na Bocatiovu ul., dáma okolo 60-ky, sme zatiaľ veľmi spokojní, má na nás dosť času, vie to s deťmi..
Na Opatovskej je okrem p. Roháčkovej aj nejaká mladá logopédka, Geciová, v telefóne veľmi príjemná, ale nakoniec sme u nej neboli, tá berie nové deti
@mirusa30 http://www.stpke.sk/logoped.htm

martinkah
26. mar 2013

@dadka28 a ešte - začali sme ju navštevovať len pre pár týždňami, vtedy vzala aj iného chlapčeka z našej MŠ, snáď vezme aj ďalšie dieťa

dadka28
28. mar 2013

@martinkah
@gabika7706 dakujem budem určite volať...v akom veku-ak sa smiem opýtať ste chodili s detičkami?počúvali a učili sa??po mne ani bohovi nechce opakovať a just...tak verim ze pri cudzom bude...

gabika7706
28. mar 2013

@dadka28 my sme zacali cca od 4,5 roka, na moje pocudovanie, s logopedickou spolupracovala a ak nahodou nemala svoj den, p. Rohackova ju uplne nenasilne hravou formou dostala naspat tam, kde ju potrebovala mat, dost som sa aj ja pri nej naucila 🙂

dadka28
28. mar 2013

@gabika7706 jasne...to presne som potrebovala vediet 😉 😉 😉 super...a teraz ako roozprávate??si uz spokojna...ci stale musis opravovat?