Dobrý detský gastroenterológ

sinda11
9. nov 2020

Dobrý den,

malý má 6 týždňov. Zo začiatku bol kojeny no postupne mi odišlo mlieko ,bol nespokojný tak som ho dokrmovala um. Keďže na prsníku mal nervy ,že mu nič nejde tak som si začala odstrekovat a dokrmovat fľaškou. Má kolíky. Postupne jedol pekne ale posledné dni vypije polku a zaacne sa prehybat do lúku a vrieskať. Nechápem čo to robí. Raz vypije 140 ml za 3 hodiny len 50ml. Má mlieko Sunar allergy care má sa mu brat krv na vyšetrenie bkm. Po vypití malej dávky si spokojne zaspí. Ja som zničená z toho dr.by mu len mlieko menila a nič neriešila.
Potrebujem kontakt na dobrého gastroenterológa pre deti to je jedno kde na SVK.diki

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sinda11
autor
9. nov 2020

@kvevka ta nám už u malej prvej nič nepomohla keď mala problemy

elenka74
9. nov 2020

@sinda11 Ja odporúčam MUDr. Valachovú v DFNsP v Banskej Bystrici

majamat
9. nov 2020

toto mi robila aj dcera. mala reflux., pi reflux dieta moze zvladat mensie mnozstvo mlieka,a le vacsie sa mu uz vracia hore a vadi mu to.
nezaskodi dodrziavat antirefluxne opatrenia.

ak mu budu brat krv na alergiu na BKM, tak musi byt s BKM v kontakte. cize ak pije antialergicke mlieko a teda zlozenie neviem, ale ak je zbavene BKM, tak mu vyjde negativny vysledok.

majamat
9. nov 2020

pozrela som zlozenie a tento Sunar obsahuje aj BKM.

zuzkac2711
14. nov 2020

@sinda11 dobrý deň ak vám môžem odporučiť ja chodím do PN k Dr. Kabátovej. Moja malá má teraz 20 mesiacov a diagnostikovanú alergiu BKM od 10teho mesiaca. Bola plne kojena na um od cca 8mesho mesiaca a koliky boli od narodenia s hnačkami.
Pani doktorka nám veľmi pomohla a má ľudský prístup.

majamat
14. nov 2020

@zuzkac2711 aj my tam chodime. je fakn, u ans teraz najnovsie ani gastroenterolog nie je.

flower24
28. nov 2020

Aj nasa mala plakala a vypinala telicko do luku. Bolo to zo silnej koliky a mala reflux. S gastro neviem poradit.