Dobrý detský lekár na sídlisku Nad Jazerom Košice

katrich
18. nov 2017

Ahojte, rada by som sa popytala, ci mi niektora z mamiciek vie odporucit detskeho lekara na jazere, pretoze termin porodu sa uz blizi a ja musim meno lekara nahlasit hned po porode. Kedze som na rizikovom a tri tyzdne som stravila v nemocnici, nemozem to ist obehat osobne, mozem to urobit len z postele😳 Budem vdacna za kazde odporucanie😊

tinaa64
18. nov 2017

Dr.Dolobac..u neho som ba do svojich 25-tich rokov..dobry pristup l detom aj sestricka je dobra.....sice moje deti chodia k inemu pediatrovi v meste...ale on je v pohode....

karmela
18. nov 2017

@katrich my mame tiež dr dolobaca aj je zlatý ústretový a pekný prístup k deťom.

sharpey
18. nov 2017

My máme dr iliasova detská pediatrická je super nedáva hneď antibiotiká všetko lieči prirodne zlata milá očkovanie prebehlo v poriadku a poradí

chinwag
19. nov 2017

Jednoznacne doporucujem dr. SASALOVU. Dlhe roky pracovala na detskej klinike, takze ma aj velke skusenosti z prace v nemocnici a nema problem dat dietatu urobit vsetky patricne vysetrenia.Deti ju miluju...🙂

katrich
autor
8. máj 2018

@chinwag dakujem za radu, ale sme u nej a nie sme az tak spokojni😞

katrich
autor
8. máj 2018

@tinaa64 dakujem za radu, skoda ze som si to pozrela neskoro ale dakujem krasne mozno este zmenime😊