Dobrý detský neurológ v Bratislave

makodob
25. aug 2015

Ahojte mamičky, ja som z Košíc a s dcérkou máme nejaké neurologické problémy, teda berie lieky na epilepsiu, ktorú nemá potvrdenú a má len 11 mesiacov, nechcem to nechať tak a nemám dôveru v lekárov tu v Košiciach, odporučili mi ísť s ňou do Bratislavy. Mohla by som Vás poprosiť o odporúčania lekárov neurológov v Bratislave. S ktorými máte dobré skúsenosti a sú naozaj profesionáli. Ďakujem krásne za odpovede 🙂

lilimoni
25. aug 2015

Na Strecianskej v zdravotnom stredisku je dobra sukromna neurologicka 🙂

simca444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makodob
autor
25. aug 2015

@simca444 dakujem krásne, u nás je problém, že dcérka mala febrilné kŕče z vysokých teplot a k tomu sa pridruzil aj vírus a presne detská nemocnica v KE, tak primár mi povedal, že nemá výboje typické pre epilepsiu, ale pre istotu jej nasadi lieky, asi si zrejme neuvedomuje, že moja dcéra je vo vývine a ma 11 mesiacov, od vtedy nemala žiaden záchvat, preto si potrebujem potvrdiť od normálneho lekára, že nemá epilepsiu. Už som si dala urobiť súkromne EEG u jedného lekára v Prahe a potvrdil mi, že epilepsiu nemá. Chcem ešte osobne v Bratislave, nakolľko som toto robila iba dialkovo, tu jej nahrali EEG a v Prahe ho popísali a zaslali mi správu.

makodob
autor
25. aug 2015

@lilimoni dakujem a viete mi poradiť aj nejakého lekára konkrétne?

makodob
autor
25. aug 2015

@simca444 pani doktorka Hricáková už nepracuje na Kramároch, nepovedali mi viac :(

rebellefleur
25. aug 2015

Mudr Pavol Sýkora, prednosta detskej neurologie na kramaroch 🙂

simca444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makodob
autor
26. aug 2015

@simca444 dakujem naozaj pekne za rady, ak by dcerka mala záchvaty tak to neriesim, lebo liečba s liekmi je opodstatnená. Ale mi nemame ani zle eeg a reálne ani žiadne záchvaty. Preto brat lieky a období jej najväčšieho vyvinu mi príde od primara Bratského nezodpovedné. Ležala som tam s dcerkou niečo vyše tyzdna a videla som tam velmi zle pripady so žiadnym riesenim ani výsledkom, co mi na dovere nepridalo. Preto hladam lekara, ktorý vie co robí. Prajem všetko dobre 😊

simca444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz